Zacisk sprężynowy Herth+Buss Elparts | MOTOFAKTOR

Zacisk sprężynowy Herth+Buss Elparts

person Adrian Januszkiewicz 10/02/2020

W gamie Elparts od Herth+Buss pojawił się specjalny zacisk sprężynowy.

Zacisk sprężynowy dostępny w ofercie Elparts wyróżnia się przede wszystkim elastycznym mechanizmem przytrzymującym. Jeśli temperatura wzrośnie w obszarze zastosowania, średnica układu płynów powiększa się – zacisk dostosowuje się do zwiększonego przekroju. Odwrotna sytuacja dotyczy zimnych środowisk.

 

Oznacza to, że wszystkie obwody powietrza lub paliwa w pojeździe są zawsze bezpiecznie podłączone. Optymalne trzymanie zapewnione przez systemy daje również dodatkową zaletę: To rozwiązanie mocowania jest bardziej trwałe, ponieważ rury nie ocierają się.

 

Ocynkowana stal sprężyny opaski zaciskowej wykonana zgodnie z normą DIN/ISO 3021 ma gwarantować odporność na temperatury od -40 do 200 stopni Celsjusza. Zaciski można zamówić w różnych rozmiarach od 13 do 55 milimetrów (średnica nominalna), dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich standardowych modeli pojazdów.

 

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją ofertę zacisków sprężynowych, Herth+Buss oferuje dodatkowo najpopularniejsze rozmiary w praktycznym pudełku asortymentowym. Wszystkie zaciski można oczywiście zamówić również jako opakowanie uzupełniające, które naturalnie pasuje do odpowiedniego przedziału tego pudełka.

 

Pudełko zawiera dodatkowo pustą komorę, w której można przechowywać inne przedmioty. W asortymencie znajdują się również poręczne pary szczypiec, które ułatwiają zakładanie i zdejmowanie zacisków.

 

Ponadto Herth+Buss oferuje kolejną parę specjalnych szczypiec do zaciskania węża, w tym elastyczny kabel Bowdena, który idealnie nadaje się do zwalniania sprężynowych zacisków w ciasnych lub niewygodnych miejscach w komorze silnika. Główna zaleta: szerokość przęsła można zabezpieczyć w dowolnym położeniu za pomocą mechanizmu blokującego i utrzymywać bez użycia siły.

 

Źródło: Herth+Buss

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).