Zacisk sprężynowy Herth+Buss Elparts | MOTOFAKTOR

Zacisk sprężynowy Herth+Buss Elparts

W gamie Elparts od Herth+Buss pojawił się specjalny zacisk sprężynowy.

Zacisk sprężynowy dostępny w ofercie Elparts wyróżnia się przede wszystkim elastycznym mechanizmem przytrzymującym. Jeśli temperatura wzrośnie w obszarze zastosowania, średnica układu płynów powiększa się – zacisk dostosowuje się do zwiększonego przekroju. Odwrotna sytuacja dotyczy zimnych środowisk.

 

Oznacza to, że wszystkie obwody powietrza lub paliwa w pojeździe są zawsze bezpiecznie podłączone. Optymalne trzymanie zapewnione przez systemy daje również dodatkową zaletę: To rozwiązanie mocowania jest bardziej trwałe, ponieważ rury nie ocierają się.

 

Ocynkowana stal sprężyny opaski zaciskowej wykonana zgodnie z normą DIN/ISO 3021 ma gwarantować odporność na temperatury od -40 do 200 stopni Celsjusza. Zaciski można zamówić w różnych rozmiarach od 13 do 55 milimetrów (średnica nominalna), dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich standardowych modeli pojazdów.

 

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją ofertę zacisków sprężynowych, Herth+Buss oferuje dodatkowo najpopularniejsze rozmiary w praktycznym pudełku asortymentowym. Wszystkie zaciski można oczywiście zamówić również jako opakowanie uzupełniające, które naturalnie pasuje do odpowiedniego przedziału tego pudełka.

 

Pudełko zawiera dodatkowo pustą komorę, w której można przechowywać inne przedmioty. W asortymencie znajdują się również poręczne pary szczypiec, które ułatwiają zakładanie i zdejmowanie zacisków.

 

Ponadto Herth+Buss oferuje kolejną parę specjalnych szczypiec do zaciskania węża, w tym elastyczny kabel Bowdena, który idealnie nadaje się do zwalniania sprężynowych zacisków w ciasnych lub niewygodnych miejscach w komorze silnika. Główna zaleta: szerokość przęsła można zabezpieczyć w dowolnym położeniu za pomocą mechanizmu blokującego i utrzymywać bez użycia siły.

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).