Yuto Uchida wiceprezesem KYB Europe | MOTOFAKTOR

Yuto Uchida wiceprezesem KYB Europe

person Adrian Januszkiewicz 12/05/2021

Yuto Uchida zastąpił Tetsunosuke Nagasawa w roli wiceprezesa KYB Europe GmbH.

Uchida rozpoczął swoją karierę w KYB w kwietniu 2003 r., zaraz po ukończeniu studiów. W latach 2004-2009 pracował w KYB America, a następnie w KYB Europe od 2010 do 2015 r., po czym wrócił do centrali w Tokio jako Kierownik Sprzedaży KYB Aftermarket. W 2019 roku przeniósł się do moskiewskiego biura, gdzie był Dyrektorem KYB Eurasia.

 

Uchida objął obowiązki wiceprezesa w KYB Europe GmbH z siedzibą w Düsseldorfie, gdzie jest odpowiedzialny zarówno za działalność na pierwszy montaż (OE), jak i rynek wtórny w Europie.

 

Rodzina Uchidy jest silnie związana z KYB ponieważ jego ojciec, mama, siostra, wujek, dziadek, a nawet dziadek jego żony pracowali dla KYB.

KYB Europe jest silnym zespołem i pomimo skomplikowanych warunków na całym świecie, jako dostawca premium na rynku wtórnym ciężko pracujemy, aby przezwyciężyć trudności, zawsze uwzględniając potrzeby klientów. Yuto Uchida

 

Źródło: KYB Europe

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).