Young Car Mechanic w międzynarodowym gronie | MOTOFAKTOR

Young Car Mechanic w międzynarodowym gronie

person Joanna Piszcz 12/02/2020

W tym roku do tego przedsięwzięcia dołączają kolejne kraje, których przedstawiciele powalczą o tytuł najlepszego młodego mechanika roku 2020.

Tegoroczna edycja Young Car Mechanic to już czwarta odsłona tego wyjątkowego konkursu o charakterze międzynarodowym. Z każdym kolejnym rokiem do udziału w rywalizacji zgłasza się coraz większa liczba państw, których przedstawiciele walczyć mogą o tytuł najlepszego młodego mechanika, jak również cenne nagrody ufundowane przez partnerów całego przedsięwzięcia.

 

Pierwsza edycja międzynarodowego konkursu organizowana w ramach programu Młode Kadry, odbyła się w 2017 roku. Wtedy udział w nim wzięli reprezentanci Polski, Łotwy i Litwy. Wówczas najlepszy okazał się zawodnik tego ostatniego kraju, Kęstutis Mockus.

 

W trakcie kolejnych lat przedstawiciele kolejnych państw dołączali do tego prestiżowego konkursu i próbowali mierzyć się z kolegami z innych krajów. Mocnym akcentem było zwycięstwo Polaka – Bartka Januszewskiego z Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku, którego do konkursu przygotowywał Krzysztof Czerech.

 

W tym roku oprócz uczniów z Polski w konkursie udział wezmą zawodnicy z Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Rumunii, Węgier, Słowacji i Ukrainy.

 

Konkurs Young Car Mechanic z roku na rok zyskuje coraz liczniejsze grono uczestników. Każda edycja pokazuje, że kierunek, który został obrany na początku drogi jest słuszny. Sygnał, który organizatorzy otrzymują z rynku, zarówno ze strony dostawców, jak i warsztatów, umacnia ich w przekonaniu, że należy tę inicjatywę propagować wśród innych krajów.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).