Yokohama zapowiada nowości na 2019 rok | MOTOFAKTOR

Yokohama zapowiada nowości na 2019 rok

person Adrian Januszkiewicz 11/02/2019

Yokohama zaprezentowała w Japonii nowe modele opon premium. Niektóre z nich trafią do dystrybucji w Europie.

Yokohama zaprezentowała na tegorocznych targach Tokyo Auto Salon 2019 szeroką gamę swoich najnowszych produktów. Wśród nich znalazła się nowa opona letnia BluEarth-GT AE51 wprowadzona do sprzedaży na rynku japońskim od 2019 roku. Model ten, z niezbędnymi modyfikacjami, będzie montowany jako pierwsze wyposażenie dostępnych w Polsce: Lexusa ES i nowej Mazdy 3. Marka pokazała także koncept kultowej ulicznej opony sportowej Advan Neova Concept oraz wprowadzony w tym roku do produkcji model Advan Neova AD08RS z udoskonaloną mieszanką o lepszych parametrach, który w wybranych rozmiarach będzie dostępny w Polsce już w lipcu br.

Na stoisku Yokohamy można było podziwiać także auta wyposażone w opony im dedykowane. Wśród nich znalazły się: klasyczne Porsche 356 na oponach Yokohama GT Special Classic, Nissan GT-R (R35) na ulicznych semi-slickach Advan A052 i Nissan GT-R NISMO tuningowany przez Kondo Racing na wyścigowych slickach Advan A005. Goście podziwiali także Forda Raptor na ekstremalnych terenówkach – Geolandar X-MT G005, których premiera również odbyła się na Tokyo Auto Salon 2019.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).