Yokohama wzmacnia zespół wyższej kadry zarządzającej w regionie CEE | MOTOFAKTOR

Yokohama wzmacnia zespół wyższej kadry zarządzającej w regionie CEE

person Adrian Januszkiewicz 16/12/2022

Yokohama Europe GmbH powołała Błażeja Bębenistę na stanowisko Dyrektora Handlowego na Polskę. Dołączy on do zespołu 1 stycznia 2023 roku.

 

Błażej Bębenista posiada ponad 11 lat doświadczenia w branży oponiarskiej. Do tej pory zajmował on m.in. stanowiska Retail Managera i Dyrektora Zarządzającego w Driver Polska, a także Motorsport Managera oraz wiele innych stanowisk w dziale sprzedaży jednego z największych producentów opon na świecie.

 

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do rodziny Yokohamy. To wspaniała marka premium, z długą historią i pasją do sportów motorowych – skomentował swoją nominację Błażej Bębenista.

 

Błażej jest wielką wartością dla naszej firmy. Wciąż się rozwijamy i wierzymy, że będzie dla nas mocnym wsparciem. Jestem pewien, że jego ogromne doświadczenie przyczyni się do rozkwitu marki i sprzedaży opon Yokohama w Polsce – powiedział z kolei Jarosław Krzempek, Dyrektor Generalny Yokohama CEE.

 

Błażej Bębenista obejmie jedną z kluczowych ról w firmie jako Dyrektor Handlowy. Jego głównym celem będzie zwiększenie sprzedaży i wzmocnienie marki w Polsce.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).