Yokohama Geolandar na podium w serii Best In The Desert Series 2021 | MOTOFAKTOR

Yokohama Geolandar na podium w serii Best In The Desert Series 2021

person Adrian Januszkiewicz 28/10/2021

Pojazd poruszający się na oponach Yokohama Geolandar M/T G003 zajął I miejsce w klasie Trick Truck w King Shocks Laughlin Desert Classic 2021.

Wyścigi King Shocks Laughlin Desert Classic 2021 były prowadzone na trasie o długości 27 km, w ciągu dwóch dni, przy czym każdy dzień był rywalizacją na czterech okrążeniach. W sumie dystans wyniósł 219 km. Zwycięzcą został kierowca z najniższym łącznym czasem przejazdów. Klasę Trick Truck wygrał Justin Lofton jadący 2WD Jimco wyposażonym w specjalnie “dostrojone” wersje dostępnych na rynku opon Geolandar M/T G003. Po wyścigu kierowca docenił je za zapewnienie doskonałej przyczepności i osiągów niezbędnych do zwycięstwa.

 

Opona Yokohama Geolandar M/T G003

Nie był to pierwszy wyścig, w którym Justin Lofton, zwyciężył na oponach Geolandar. Swoim Jimco wyposażonym w Geolandar M/T G003 zdobył także ogólne mistrzostwo w finale serii BlueWater Desert Challenge 2020.

 

Opony Geolandar M/T G003 zapewniają wysokie osiągi na różnych rodzajach nawierzchni terenowych i charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością. Ich solidna i agresywna konstrukcja potęguje wrażenia z jazdy. Opony potwierdziły swoją wysoką jakość w wielu wyścigach terenowych, w tym dwa razy finiszowały w klasie 4800 w King Shocks Area BFE Beatdown, w kwietniu ubiegłego roku.

 

Przedostatnia seria King Shocks Laughlin Desert Classic 2021 odbyła się w dniach 23-26 września, w Laughlin, Nevada, USA.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).