XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego tylko online | MOTOFAKTOR

XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego tylko online

person Adrian Januszkiewicz 22/11/2021

W związku z obecną sytuacją pandemiczną w Polsce, organizatorzy uznali, że tegoroczny XVI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się online.

Organizatorzy liczą na zrozumienie w tej sprawie.

 

Termin wydarzenia oraz jego program nie ulegają zmianie.

 

Prelegenci spotkają się w stacjonarnym studiu kongresowym, które zorganizowane będzie w Sound Garden Hotel, skąd będzie prowadzona transmisja na żywo dla gości.

 

W związku z rosnącą liczbą zakażeń zmuszeni byliśmy do podjęcia decyzji o przeniesieniu tegorocznego Kongresu w całości do Internetu. Musimy działać odpowiedzialnie myśląc o zdrowiu i życiu naszych gości. Bardzo żałujemy, że w tym roku nie będziemy mogli jeszcze zobaczyć się ze wszystkimi na żywo, bo wiemy jak dużą wartością dodaną Kongresu jest możliwość spotkania się twarzą w twarz oraz prowadzenia rozmów kuluarowych. Wierzymy jednak, że bogaty program merytoryczny, który bezpiecznie i wygodnie można będzie śledzić za pomocą transmisji online chociaż w pewnym stopniu to wynagrodzi – mówi Tomasz Bęben, Dyrektor Zarządzający SDCM.

 

Przypomnijmy, że Kongres obędzie się w dniach 8 i 9 grudnia 2021 r.

 

Wszystkie osoby, które zarejestrowały się na Kongres w wersji stacjonarnej otrzymają powiadomienie, a następnie link do transmisji online. Rejestracja na wydarzenie nadal jest możliwa za pośrednictwem strony kongres.sdcm.pl.

Kto wystąpi na tegorocznym Kongresie?

Organizowany przez SDCM już po raz 16-sty Kongres nieprzypadkowo odbędzie się pod koniec roku. Jest to odpowiedni czas, aby zaprezentować pierwsze podsumowania rynku oraz prognozy na nadchodzące kwartały. Nie zabraknie także tematów związanych z obserwowanymi wyzwaniami przed jakimi stoi branża motoryzacyjna. Elektromobilność, wyzwania klimatyczne, pojazdy autonomiczne, e-commerce w branży motoryzacyjnej, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone podczas Kongresu. Przedstawione zostaną również informacje na temat zmian prawnych dotykających motoryzację oraz wielu innych ważnych zagadnień dla branży.

 

Znana jest już lista prelegentów, którzy wystąpią w dniach 8-9 grudnia i swoim zaangażowaniem oraz doświadczeniem ubogacą program XVI Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. Wśród ekspertów znaleźli się przedstawiciele Ministerstw i agencji państwowych, organizacji europejskich, producentów części samochodowych, dystrybutorów części, jak również przedstawiciele organizacji branżowych.

 

Pełna lista nazwisk dostępna jest na stronie Kongresu.

 

Źródło: SDCM

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).