XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników ze wsparciem febi | MOTOFAKTOR

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników ze wsparciem febi

person Redakcja 7/02/2022

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników bez udziału febi? – to niemożliwe. Także i w tym roku eksperci marki angażują się w organizację wydarzenia.

Należąca do firmy Ferdinand Bilstein marka febi od lat towarzyszy Ogólnopolskim Mistrzostwom Mechaników. Eksperci febi z ogromnym zaangażowaniem przekazują wiedzę uczestnikom wydarzenia zarówno w trakcie przygotowań do eliminacji i finałów, jak również podczas finałowej rozgrywki.

 

Stanowisko marki podczas finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników co roku oblegają młodzi i zawodowi mechanicy, bo febi to nie tylko gwarancja profesjonalnie przygotowanych konkurencji, doskonałe zaplecze techniczne, ale także otwartość jej ekspertów na rozmowy z uczestnikami, wymianę doświadczeń, merytoryczne porady pomocne w codziennej pracy mechanika.

 

Febi to także ciekawe konkurencje praktyczne, przygotowane z ogromnym zaangażowaniem, w których uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zawsze znajdą coś nowego. Podczas ubiegłorocznej edycji młodzi i zawodowi mechanicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu serwisowania przekładni kierowniczych, a także pomiaru instalacji CAN oraz sprawdzenia jej parametrów.

Z radością przygotowujemy się do XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Co roku staramy się zaproponować ich uczestnikom atrakcyjne konkurencje, dostosowane do szybkiego rozwoju motoryzacji. Z przyjemnością obserwujemy ich zmagania i wyjaśniamy skomplikowane kwestie i wątpliwości już po zakończeniu konkurencji praktycznych podczas finałów. Robert Mrozek firma Ferdinand Bilstein, właściciel marki febi

 

Eksperci marki angażują się w przygotowanie pytań do eliminacji XI Ogólnopolskich Mechaników, finałowych konkurencji praktycznych, a także edukację uczestników w ramach Akademii Młodego Mechanika.

Nasza współpraca to lata wspólnych działań podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a febi to ich nieodłączny element. Trudno wyobrazić sobie to wydarzenia bez udziału ekspertów marki i ich wkładu w edukację młodych i zawodowych mechaników. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych skupiająca znane i rozpoznawalne przez mechaników marki takie jak febi, Swag i Blue Print. Marka febi specjalizuje się między innymi w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych, elementach układu hamulcowego oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych. Firma ściśle współpracuje z dystrybutorami części oraz warsztatami.

 

Oferta obejmuje ponad 44 000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Ze względu na to, że firma jest zarówno dostawcą, jak i producentem, odpowiednie standardy jakościowe febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług. Dlatego też w ofercie febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE. Cały asortyment objęty jest 3–letnią gwarancją producenta.

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).