Wzrost przychodów Oponeo.pl w styczniu 2021 | MOTOFAKTOR

Wzrost przychodów Oponeo.pl w styczniu 2021

person Adrian Januszkiewicz 8/02/2021

W minionym miesiącu Oponeo.pl odnotowała jednostkowe przychody rzędu 68,79 mln zł. To o 47% więcej niż w styczniu ub. r.

Oponeo.pl S.A. uzyskała w styczniu wzrost przychodów ze sprzedaży netto o 47%, które ukształtowały się na poziomie 68,79 mln zł względem 46,66 mln zł przychodów osiągniętych przez spółkę w styczniu 2020 roku.

 

Głównym czynnikiem uzyskania wyższych przychodów, pomimo utrzymywania się obostrzeń gospodarczo-społecznych, był wzrost liczby zamówień wynikający z systematycznego rozwoju firmy oraz wzmacniania marki.

Dodatkowo pozytywny wpływ na wielkość przychodów Spółki miały zimowe warunki atmosferyczne w Polsce i wielu krajach Europy. Skłoniły one część użytkowników samochodów, którzy jeszcze tego nie zrobili, do zakupu i wymiany opon na zimowe. Ernest Pujszo Dyrektor Handlowy - Członek Zarządu Oponeo.pl

 

Oponeo.pl S.A. jest liderem internetowej sprzedaży opon w Polsce, działającym w kilkunastu krajach Europy. 2020 rok spółka zamknęła przychodami wielkości 982,57 mln zł, które wrosły r/r o 7%.

 

Źródło: Oponeo.pl

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).