Wyższe przychody Inter Cars ze sprzedaży w styczniu 2022 | MOTOFAKTOR

Wyższe przychody Inter Cars ze sprzedaży w styczniu 2022

person Adrian Januszkiewicz 10/02/2022

Wartość sprzedaży Grupy Inter Cars w Polsce wzrosła w styczniu 2022 roku o 9,3% r/r.

W styczniu 2022 roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce wyniosła 385,8 mln zł – to o 9,3% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

W styczniu 2021 roku o 22,5% wzrosła sprzedaż całej grupy Inter Cars w porównaniu ze styczniem 2021 i wyniosła 650,2 mln zł.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora w styczniu 2022 r. była o 35,7% wyższa niż rok wcześniej, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 478,3 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Serbii, Grecji, Mołdawii i na Ukrainie.

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabeli:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).