Wyszukiwarka akumulatorów Exide Bike | MOTOFAKTOR

Wyszukiwarka akumulatorów Exide Bike

person Sabina Słąba 13/03/2013

Firma Exide udostępniła wyszukiwarkę akumulatorów motocyklowych Exide Bike, która pozwala na odnalezienie odpowiedniego akumulatora bez wychodzenia z domu.

Wyszukiwarka Exide Bike obejmuje akumulatory do motocykli, skuterów, quadów, pojazdów komunalno-ogrodniczych. Użytkownik może odnaleźć interesujący go akumulator przez nazwę akumulatora z gamy Exide Bike lub przez typ posiadanego pojazdu. Wyszukiwarka pozwala także porównać parametry sugerowanych akumulatorów, ich wielkość i wydajność.

Wyszukiwarka Exide Bike to kolejna funkcjonalność, którą Exide udostępnia swoim odbiorcom. Pozwala ona na szybkie i łatwe odnalezienie akumulatora do wybranego typu pojazdu. W jednej aplikacji zebrana jest pełna gama akumulatorów Exide Bike. Jarosław Nadstazik marketing manager Exide Technologies SA

 

Źródło: Exide

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).