Wysokie noty opon zimowych i całorocznych Goodyear | MOTOFAKTOR

Wysokie noty opon zimowych i całorocznych Goodyear

person Adrian Januszkiewicz 4/10/2018

Produkty Goodyear udowadniają, że są najlepsze w swojej klasie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Model Vector 4Seasons Gen-2 zdobył pierwsze miejsce w teście opon całorocznych czasopisma „Auto Bild”, natomiast opona UltraGrip 9 triumfowała w badaniu produktów zimowych, przeprowadzonym przez niezależne organizacje motoryzacyjne ADAC/TCS/ÖAMTC.

 

Testowane przez „Auto Bild” opony Goodyear pokonały 26 rywali i po raz drugi z rzędu zdobyły koronę opon całorocznych*. Vector 4Seasons Gen-2 imponowała wszechstronnością osiągów, dobrą precyzją kierowania, odpornością na aquaplaning, komfortem jazdy, doskonałą żywotnością i dynamicznym prowadzeniem na zaśnieżonych i mokrych drogach.

 

Swoją skuteczność potwierdziła też opona Goodyear UltraGrip 9 zdobywając pierwsze miejsce w dorocznym teście produktów zimowych, przeprowadzonym przez ADAC/TCS/ÖAMTC**. Recenzenci opisali UltraGrip 9 jako bardzo dobrze zrównoważone i wydajne ogumienie, które szczególnie dobrze sprawdza się na suchych i zaśnieżonych drogach.

Produkty Goodyear wyróżniają się jakością i osiągami. Bardzo nas cieszy, że znalazło to swoje potwierdzenie w prestiżowych testach Auto Bild i ADAC/TCS/ÖAMTC. To kolejny dowód na to, że ogumienie naszej marki jest wyjątkowe. Mike Rytokoski wiceprezes i dyrektor marketingu Goodyear w Europie

 

*Wyniki opublikowane przez magazyn „Auto Bild“ 27 września 2018 w nr 39. Przetestowano 27 opon w rozmiarze 195/65R15 91H. Samochody testowe VW Golf i Seat.

**Wyniki badania zostały opublikowane przez ADAC 25 września 2018 r. w wydaniu 19. Przetestowano 16 produtków w rozmiarze 205/55 R16. Produkt Goodyear zajął pierwsze miejsce ex aequo z oponą Continental WinterContact TS860. Samochód testowy VW Golf, miejsce testu: Contidrom (Niemcy), Testworld (Finlandia)

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).