Wyróżnienie Temot dla firmy Martex | MOTOFAKTOR

Wyróżnienie Temot dla firmy Martex

person Adrian Januszkiewicz 15/10/2018

Martex został wyróżniony przez stowarzyszenie Temot w kategorii najlepszego udziałowca w branży truck aftermarket.

Nagrody w imieniu firmy odebrali Wiceprezes Zarządu Andrzej Parzoch oraz dyrektor ds. zakupów Wiesław Ksel.

 

Firma Martex działa na rynku już 26 lat. W 1992 otwarty został jej pierwszy sklep oferujący części do pojazdów ciężarowych produkcji wschodnioeuropejskiej. 6 lat później w ofercie firmy pojawiły się części do samochodów, naczep, przyczep i autobusów produkcji zachodniej. Z biegiem lat firma otwierała kolejne oddziały m.in. w Jastrzębiu-Zdroju, Ostrowie Mazowieckiej, Katowicach, Rzeszowie, Łodzi itd. Najnowszy oddział został otwarty w tym roku we Włocławku. Ciągły rozwój firmy umożliwił jej eksport części za granicę, utworzenie Magazynu Centralnego w Dąbrowie Górniczej, uzyskanie certyfikatu ISO:9001 i wprowadzanie kolejnych innowacji i usprawnień w jej funkcjonowaniu. Od 2012 r. firma Martex jest członkiem Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych, a od 2015 r. udziałowcem europejskiego stowarzyszenia Temot International.

 

Źródło: Martex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).