Wynajem odzieży roboczej zamiast kupowania - oferta MEWA | MOTOFAKTOR

Wynajem odzieży roboczej zamiast kupowania - oferta MEWA

person Adrian Januszkiewicz 22/10/2021

MEWA oferuje wynajem odzieży roboczej w ramach usługi pełnego serwisu.

Zalety usługi wynajmu są jednoznaczne, dlatego też coraz więcej firm przekonuje się do korzystania z outsourcingu tekstyliów:

 

  • Czysta odzież jest zawsze pod ręką. Każdy pracownik otrzymuje co najmniej trzy komplety odzieży i tym samym zawsze ma do dyspozycji czyste ubranie robocze na zmianę.
  • Naprawy w ramach usługi pełnego serwisu. Uszkodzone elementy odzieży są naprawiane lub wymieniane na nowe.
  • Odzież z firmowym logo. Wszystkie elementy odzieży mogą być zaopatrzone w firmowe logo lub napis z nazwą firmy. To pozwala ujednolicić image firmy.
  • Elastyczne rozwiązania. Firma outsourcingowa szybko reaguje na zmiany w składzie personelu firmy klienta, także na zmiany rozmiarów odzieży.
  • Porządek w zakładzie. Do przechowywania czystej odzieży roboczej i gromadzenia brudnej odzieży oferowana jest usługa w postaci szafek. Są one zamykane na kluczyk i można na nich umieścić nazwisko pracownika lub oznaczenie cyfrowe.
  • Pomyłki wykluczone. Każdy pracownik zawsze otrzymuje po praniu swoją odzież roboczą. Ponieważ każdy element odzieży zaopatrzony jest w kod kreskowy, nie jest możliwe pomylenie go z innymi ubraniami roboczymi podczas całego procesu prania lub naprawy.
  • Punktualna dostawa. Kierowcy serwisu usługodawcy odbierają brudną odzież roboczą przeznaczoną do prania i jednocześnie dostarczają czyste ubrania robocze. Terminy dostaw ustalane są wcześniej wspólnie z klientem.

 

Oferowana do wynajęcia odzież robocza spełnia ustawowe wymagania w zakresie higieny i bezpieczeństwa. MEWA gwarantuje certyfikowaną jakość wszystkich produktów i usług.

 

Zanim dany użytkownik zdecyduje się na wynajem odzieży roboczej dla swoich pracowników, może skorzystać z indywidualnego doradztwa w tym zakresie. Coraz więcej zarówno dużych, jak i małych firm dostrzega zalety wynajmu odzieży roboczej. Ważnym argumentem dla wielu z nich jest odciążenie w kwestiach organizacyjnych, a także zadowolenie pracowników z komfortu, jakim jest możliwość regularnej zmiany odzieży roboczej i brak konieczności prania jej samemu w domu.

 

Cały proces jest także ekologiczny: pranie jest ekologiczne i oszczędzana jest przy tym energia.

 

Źródło: MEWA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).