Wymiana osuszacza powietrza z "Parts Specialists" | MOTOFAKTOR

Wymiana osuszacza powietrza z "Parts Specialists"

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2021

W nowym filmie serii "Parts Specialists" Lars i Kevin skupiają się na wymianie osuszacza powietrza w ciężarówce.

Na początek Lars i Kevin sprawdzają ciśnienie robocze. Ponieważ jest to inne dla każdego pojazdu, należy najpierw dowiedzieć się, jakie jest ciśnienie robocze konkretnego pojazdu. Po zwolnieniu ciśnienia obaj zauważają, że w tym przypadku jest to zawór drenażowy, a woda zebrała się w zbiorniku ciśnieniowym. Kiedy tak się dzieje, problem leży albo w osuszaczu powietrza, albo we wkładzie osuszacza powietrza.

 

Duet pokazuje również swoim widzom, na co należy zwrócić uwagę podczas sprawdzania ciśnienia wylotowego na sprężarce powietrza i 4-obwodowym zaworze zabezpieczającym. W ich przypadku Lars i Kevin odkrywają, że w osuszaczu ich ciężarówki jest usterka, którą następnie usuwają. Wykorzystują tę okazję, aby wyjaśnić funkcję części i pokazać, że występuje w różnych konstrukcjach. Modele specyficzne dla pojazdu, a także inne dodatkowe komponenty, takie jak zbiornik powietrza i towarzyszący mu zawór spustowy, można znaleźć w portalu partnerskim.

 

Specjaliści ds. Części następnie zwracają uwagę na różne wzorce błędów w temacie odcinka – ważne jest, aby zawsze najpierw dokładnie ustalić, na czym polega usterka, ponieważ tylko wtedy można usunąć przyczynę.

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).