Wykłady "Let's Talk Business" w programie online Automechaniki | MOTOFAKTOR

Wykłady "Let's Talk Business" w programie online Automechaniki

person Adrian Januszkiewicz 26/10/2020

30 października odbędzie się pierwsza anglojęzyczna rozmowa w ramach serii "Let's Talk Business" organizowanej pod marką Automechanika.

Po udanym uruchomieniu cyfrowej ofensywy Automechanika Sneak Preview, która jest skierowana przede wszystkim do sektora warsztatów w Niemczech, Automechanika planuje nowy format cyfrowy dla swojej międzynarodowej publiczności. Dzięki tej nowej ofercie Automechanika gromadzi kluczowych międzynarodowych graczy, stowarzyszenia i zwolenników motoryzacyjnego rynku części zamiennych, aby omówić pilne tematy w ramach serii rozmów zatytułowanych “Let’s Talk Business”.

 

Wszystko rozpocznie się 30 października, a jednym z poruszonych tematów będą wyzwania dla łańcuchów dostaw w czasie koronawirusa. W dyskusji udział wezmą następujący goście:

 

  • Manfred Baden, Prezes Automotive Aftermarket Robert Bosch GmbH,
  • Rolf Sudmann, Wiceprezes wykonawczy ContiTech,
  • Jean-Francois Bouveyron, Wiceprezes Aftermarket EMEA Delphi Technologies Aftermarket,
  • Michael Söding, CEO Automotive Aftermarket Schaeffler AG,
  • Helmut Ernst, starszy wiceprezes Aftermarket ZF AG.
Nasza seria ma na celu zilustrowanie międzynarodowego znaczenia marki i sieci Automechanika oraz podkreślenie tego dla wszystkich naszych klientów. Ten format daje nam szansę na międzynarodową wymianę poglądów na kluczowe tematy branżowe. Olaf Mußhoff dyrektor Automechanika Frankfurt

 

Rozmowa zostanie nagrana, a następnie udostępniony w formie wideo na stronie internetowej Automechaniki.

Rośnie popularność Automechanika Sneak Preview

Warsztaty internetowe i filmy, które publikowane będą do połowy listopada, odniosły ogromny sukces. Osiągnięto potencjalny zasięg ponad 100 000, a filmy i warsztaty obejrzano już ponad 25 000 razy. A liczby wciąż rosną, ponieważ każdy, kto nie był w stanie wziąć udziału w warsztatach na żywo, nadal ma możliwość obejrzenia później wideo z wydarzenia na  stronie Automechanika Sneak Preview.

 

Nadchodzące wydarzenia:

 

  • 5 listopada – Warsztaty na żywo: “Odkrywanie technologii wodoru i ogniw paliwowych na przykładzie Toyoty Mirai”
  • 11 listopada – Warsztaty na żywo: “Instalowanie pierwszych retrofitowych świateł LED”

 

Rejestracja i dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ.

 

Źródło: Messe Frankfurt

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).