Wyjazd na Grand Prix Węgier F1 z Petronas | MOTOFAKTOR

Wyjazd na Grand Prix Węgier F1 z Petronas

person Adrian Januszkiewicz 7/06/2019

Firma Petronas zorganizowała promocję dla warsztatów, w której nagrodą jest wyjazd na Grand Prix Węgier Formuły 1.

By ją zdobyć, wystarczy jak najszybciej zgromadzić odpowiednią liczbę punktów za sprzedaż olejów Petronas Syntium. Promocja potrwa do 30 czerwca.

 

Podobnie jak w Formule 1, także w promocji Petronas obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy” – na GP Węgier pojedzie 45 uczestników, którzy najszybciej uzyskają 2000 punktów. Są one przyznawane za każdy litr sprzedanego oleju Petronas Syntium, lecz poszczególne typy olejów mają różną “wagę”. Np. litr oleju Syntium 800 10 W-40 to 0,25 pkt, litr Syntium 3000 FR 5W-30 jest “wyceniony” na 1 punkt, zaś oleje przeznaczone do najbardziej zaawansowanych silników, jak Syntium Racer 10W-60 czy Syntium 5000 FR 5W-20 odpowiednio: 2,75 i 2,25 pkt. Organizator przewidział także nagrody pocieszenia dla wszystkich, którzy spełnią warunki promocji, ale nie znajdą się w gronie 45 najszybszych. Każda z tych osób otrzyma nagrodę w postaci bonu Sodexo.

W pakiecie dla nagrodzonych są przejazd autokarem z Warszawy do Budapesztu, dwa noclegi w stolicy Węgier wraz z wyżywieniem, zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz bilet na wyścig.

 

Źródło: Petronas

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).