Wyjątkowe życzenia od Milwaukee w rytmie "Jingle Bells" | MOTOFAKTOR

Wyjątkowe życzenia od Milwaukee w rytmie "Jingle Bells"

person Adrian Januszkiewicz 24/12/2021

Milwaukee dziękuje swoim użytkownikom za kolejny wspólny rok i nieustanne bycie Heavy Duty za pomocą specjalnego filmu świątecznego.

Świąteczna reklama Milwaukee powstała we współpracy z agencją Tigers, z którą marka współpracuje od marca 2021 roku, a także z Paradox Media.

Reklama, którą przygotowaliśmy specjalnie na koniec grudnia jest uwieńczeniem 2,5 miesięcznej kampanii „Narzędzia dedykowane profesjonalistom”. Skoncentrowaliśmy się w niej na narzędziach stworzonych do pracy w konkretnych branżach, takich jak mechanika, hydraulika, budownictwo, elektryka, energetyka, dekarstwo czy ciesielstwo. Kreacje kampanii oprócz szerokiego zasięgu w internecie (YouTube, Facebook, Instagram, Google Display Network, Otomoto i OLX) można było zobaczyć również w prasie drukowanej, w tytułach takich jak Builder, Ekspert Budowlany, Rynek Instalacyjny, Nowoczesny Warsztat oraz Fachowy Dekarz – wyjaśnia Janusz Mitko, Regional Marketing Manager w Milwaukee – Central & Eastern Europe.

 

Źródło: Milwaukee

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).