Wyjątkowe promocje działu A/C w HC-CARGO | MOTOFAKTOR

Wyjątkowe promocje działu A/C w HC-CARGO

person Adrian Januszkiewicz 22/07/2019

Sklep HC-CARGO organizuje 3 specjalne promocje za zakup produktów A/C.

1. Prezent powitalny

Za pierwszy zakup klimatyzacji w kwocie powyżej 150 zł netto HC-CARGO nagradza prezentem powitalnym w postaci ładowarki z 6 wejściami USB. Aby ją zdobyć należy przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym w punkcie “Uwagi” wpisać hasło “PIERWSZY”.

2. Olej PAG za 1 zł do dowolnego kompresora

Do każdego kompresora HC-CARGO dokłada olej 253581 – PAG 100 – 1234yf 237 ml za 1 zł. ABy go zdobyć, przy składaniu zamówienia na kompresor klimatyzacji w uwagach należy podać hasło “OLEJ”.

 

UWAGA: Promocja dotyczy wybranego oleju, tym samym olej może nie być dopasowany do zakupionego kompresora.

3. Myjka ciśnieniowa za cały zestaw A/C

Aby zdobyć myjkę ciśnieniową lub wiertarko-wkrętarkę Bosch, należy do końca sierpnia kupić cały zestaw A/C (w skład którego wchodzą: sprężarka, opornik dmuchawy, Olej 946 ml, dmuchawa, czujnik ciśnienia, skraplacz, zawór rozprężny, osuszacz) i w uwagach do zamówienia  wpisać hasło “CAŁE A/C”.

Organizator informuje przy tym, że wszystkie wyżej wymienione promocje łączą się.

 

Źródło: HC-CARGO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).