Wyjątkowa promocja Textar dla warsztatów samochodowych | MOTOFAKTOR

Wyjątkowa promocja Textar dla warsztatów samochodowych

person Adrian Januszkiewicz 23/05/2023

Textar rozpoczął nową akcję promocyjną pt. „Warsztat w walce o rekord”, w której serwisy są nagradzane za posiadanie i udokumentowanie swoich rekordów.

 

 

Do udanej próby bicia rekordów doszło w czerwcu 1973 r. Samochód Fiat 125p prowadzony przez najlepszych polskich sportowych kierowców tamtego czasu ustanowił rekordowe rezultaty na dystansie 25 tysięcy kilometrów i mil oraz 50 tysięcy kilometrów. Textar był ważnym partnerem wyzwania. Bicie rekordu odbywało się na zamkniętym fragmencie betonowej autostrady pod Wrocławiem, z czym wiązało się utworzenie nawrotów na końcach prostych odcinków. Kierowcy zwalniali przed nimi z prędkości mniej więcej 140 km/h do około 20-30 km/h. Na przejechanym ostatecznie dystansie oznaczało setki gwałtownych hamowań, dlatego biorący udział w próbie samochód wyposażono w klocki hamulcowe marki Textar.

 

Textar będzie obecny również podczas obchodów 50. rocznicy wydarzenia, które zaplanowano na 17 i 18 czerwca we Wrocławiu. W ramach działań związanych z jubileuszem, specjalnie dla mechaników marka przygotowała rozpoczętą właśnie akcję promocyjną „Warsztat w walce o rekord”.

 

Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce
Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce

To niesamowite, że pomimo upływu 50 lat, ustanowione wówczas rekordy prędkości do dziś nie zostały pobite. To było nie lada wyzwanie – jazda z wysoką prędkością, ekstremalne hamowanie, ostry skręt kół i gwałtowne przyspieszenie. Wszystko powtórzone setki razy! Wykorzystanie do tego zadania klocków hamulcowych Textar było potwierdzeniem ich jakości. Jesteśmy dumni, że nasza marka pomogła przyczynić się do udanego przebiegu próby. To był też nasz rekord! Poprzez akcję promocyjną „Warsztat w walce o rekord” do świętowania rocznicy chcemy włączyć również mechaników, którzy obecnie montują części Textar w pojazdach poruszających się po polskich drogach. W konkursie pytamy profesjonalistów o ich największe osiągnięcia, którymi chcą się pochwalić – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor polskiego oddziału firmy TMD Friction Services, która jest właścicielem marki Textar.

 

Zasady udziału w akcji są proste. Wystarczy:

 

  • wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Textar;
  • pochwalić się jakimkolwiek rekordem ustanowionym przez warsztat;
  • dołączyć zdjęcie z warsztatu z widocznym produktem marki Textar.

 

Akcja potrwa do 26 czerwca 2023 roku. Jubileuszowymi gadżetami nagrodzone zostanie 50 warsztatów! Formularz rejestracyjny oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej „Warsztat w walce o rekord”.

 

Źródło: TMD Friction

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).