Wygraj weekend w Bahrajnie z firmą Petronas | MOTOFAKTOR

Wygraj weekend w Bahrajnie z firmą Petronas

person Adrian Januszkiewicz 30/10/2019

Petronas uruchomił kolejną promocję dla warsztatów. Tym razem główną nagrodą jest wyjazd na Grand Prix Bahrajnu F1 w 2020 roku.

Promocja potrwa do 30 listopada 2019 roku. Warsztat lub sklep, który w tym czasie kupi u autoryzowanych dystrybutorów Petronas Lubricants Poland najwięcej oleju Petronas Syntium (minimalne zamówienie to 60 l) wygra główną nagrodę – wyjazd na wyścig Formuły 1 w Bahrajnie w sezonie 2020. Przewidziano także nagrody za drugie i trzecie miejsce w tym konkursie – są to zestawy gadżetów promocyjnych Petronas o wartości odpowiednio 4000 i 3000 zł.

 

To jednak nie wszystko – wyjazd na Grand Prix otrzyma także sklep lub warsztat, który zachęci największą liczbę swoich klientów do wzięcia udziału w konkursie konsumenckim na hasło reklamowe olejów Syntium z technologią Cooltech, będące interpretacją zdania “Keep Your Inner Cool”. By zgłoszenie konkursowe zostało zaliczone, niezbędne jest podanie przez klienta numeru NIP warsztatu lub sklepu, w którym zakupił olej. W konkursie na hasło może wziąć udział każdy, kto kupi co najmniej 4 litry oleju Petronas Syntium. Nagrodą za najlepsze hasło, które wyłoni trzyosobowa komisja, powołana przez organizatora, jest wyjazd na Grand Prix Bahrajnu 2020. Komisja przyzna także 100 nagród II stopnia – oryginalnych czapek zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Warsztaty i sklepy biorące udział w promocji oczywiście mogą liczyć na materiały informacyjne – wraz z zakupem 60 l oleju Petronas Syntium w dowolnym opakowaniu, zostaną wyposażone w plakat, ulotki i woblery z informacją o promocji.

 

Szczegółowe informacje o obydwu konkursach znajdują się na stronie: https://www.pli-petronas.com/pl.

 

Źródło: Petronas

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).