Wygraj wakacje i wyjazd na Moto GP z Liqui Moly! | MOTOFAKTOR

Wygraj wakacje i wyjazd na Moto GP z Liqui Moly!

person Adrian Januszkiewicz 29/10/2018

Liqui Moly z okazji ósmego z kolei zwycięstwa w rankingu zaufania do marek olejowych w Niemczech organizuje konkurs.

Liqui Moly nieprzerwanie od roku 2011 zdobywa nagrodę Best Brand w Niemczech, dzięki głosom czytelników takich czasopism jak: Auto Bild, Auto Motor und Sport, Auto Zeitung i Motor Klassik. Z okazji zdobycia ósmej z kolei nagrody Best Brand firma postanowiła zorganizować specjalny konkurs, w którym do wygrania jest jedna z trzech wycieczek z przelotem, zakwaterowaniem w hotelu z częściowym wyżywieniem i przejazdami dla dwóch osób z wizytą na MotoGP w programie.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wypełnić formularz zgłoszeniowy, po czym liczyć na to, że nasz los zostanie wyłoniony w gronie zwycięzców.

 

Pytanie konkursowe i formularz zgłoszeniowy znaleźć można pod linkiem.

 

Źródło: Liqui Moly

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).