Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1 | MOTOFAKTOR

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1

person Adrian Januszkiewicz 3/09/2018

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1.

Aby rywalizować o cenną nagrodę należy opisać swoją podróż marzeń nowym Lexusem od Mobil 1. Formularz konkursowy i regulamin znajdują się na stronie internetowej wygrajzmobil.pl. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 31 października.

 

Konkurs Mobil 1 jest skierowany do obecnych i przyszłych klientów tej marki. Co za tym idzie, przedstawienie dowodu zakupu oleju nie jest wymagane. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie otwarte i podać swoje dane kontaktowe w formularzu. Zwycięzcę poznamy w pierwszej połowie listopada. Konkursowi towarzyszy również promocja w wybranych punktach sprzedaży – przy zakupie 4-litrowego oleju Mobil 1 lub usługi wymiany oleju z użyciem Mobil 1 można otrzymać bezpłatną czapkę baseballową.

Olej silnikowy do hybrydy

ExxonMobil regularnie prowadzi testy w pełni syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1 w autach hybrydowych. Testy na dystansie 80 000 km, symulujące jazdę w mieście i po autostradzie pokazały, że oleje Mobil 1 0W-20 i Mobil 1 5W-30 zapewniają wysoką skuteczność ochrony silnika przed zużyciem i tworzeniem się osadów, niezależnie od rodzaju hybrydy. Korzyści dotyczą każdej konfiguracji napędu poddanej testom przez inżynierów ExxonMobil. Różnice między trzema konfiguracjami napędu hybrydowego – szeregową, równoległą i szeregowo-równoległą oraz wyszukiwarkę olejów do aut z napędem hybrydowym i konwencjonalnym można znaleźć na stronie www.mobil1.pl.

Nowe oblicze Lexusa CT

Lexus CT 200h – nagroda w konkursie Mobil 1 – debiutował w 2010 roku na Salonie Samochodowym w Genewie jako pierwszy kompaktowy hatchback z napędem hybrydowym w segmencie premium. Obecnie jest jedną z najlepiej sprzedających się hybryd w gamie japońskiego producenta. Lexus CT 200h jest wyposażony w samoładujący napęd hybrydowy, będący połączeniem silnika benzynowego 1,8l oraz silnika elektrycznego o dużej mocy. Według danych producenta zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi od 3,8l/100km*. Więcej o modelu Lexus CT 200h można znaleźć tutaj.

Najważniejsze informacje o konkursie Mobil 1

Organizator: ExxonMobil, producent w pełni syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1
Nagroda: Lexus CT 200h z samoładującym napędem hybrydowym wraz z kwotą na pokrycie podatku od nagrody
Formuła: odpowiedź na pytanie: Jak będzie wyglądać Twoja podróż marzeń, jeżeli wygrasz samochód z Mobil 1?
Czas trwania: do 31 października 2018 r.
Formularz zgłoszeniowy i pełna treść Regulaminu: www.wygrajzmobil.pl

 

*Źródło: www.lexus-polska.pl

Źródło: ExxonMobil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).