Wygraj 2 bilety VIP na Mille Miglia | MOTOFAKTOR

Wygraj 2 bilety VIP na Mille Miglia!

person Redakcja 13/04/2022

Apollo Tyres oferuje dwóm szczęśliwym zwycięzcom wyjątkowe wrażenia VIP podczas kultowego włoskiego rajdu klasycznych aut Mille Miglia.

Nagroda obejmuje przeloty dla dwóch osób do Mediolanu w dniu 14 czerwca, a także prywatny transport do Brescii oraz dwie noce w czterogwiazdkowym hotelu.

 

Pierwszego dnia wydarzenia, 15 czerwca, posiadacze dwóch biletów VIP uzyskają ekskluzywny dostęp do padoków 1000 Miglia, gdzie będą mieli okazję zobaczyć z bliska wiele wyjątkowych klasycznych pojazdów biorących udział w rajdzie, a następnie będą mogli cieszyć się najlepszymi miejscami siedzącymi przy torze i być świadkami emocjonującego startu rajdu.

 

Znany jako „najpiękniejszy wyścig na świecie”, współczesny 1000 Miglia to czterodniowy rajd klasycznych samochodów pokonujących trasę długości 1000 mil, biegnącą z Brescii do Rzymu i z powrotem. Marka Vredestein jest zaangażowana w 1000 Miglia od 2017 roku, kiedy to stała się pierwszym oficjalnym oponiarskim partnerem tego wydarzenia.

 

Historia marki opon premium Vredestein sięga 1909 roku. Vredestein oferuje popularną gamę produktów stworzoną specjalnie z myślą o klasycznych i zabytkowych samochodach. Opony Sprint Classic, Sprint+, Snow Classic, Grip Classic i Transport Classic łączą tradycyjną stylistykę z bardzo nowoczesnymi osiągami, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie kierowcy.

 

Aby przesłać zgłoszenie do konkursu, należy wprowadzić swoje dane TUTAJ przed upływem terminu przyjmowania zgłoszeń o 23:59 (CET) w dniu 30 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).