Wycieraczki Negotti dostępne w ELIT Polska | MOTOFAKTOR

Wycieraczki Negotti dostępne w ELIT Polska

person Redakcja 16/12/2022

Wśród wycieraczek oferowanych przez ELIT Polska możemy znaleźć te marki Negotti, które przed wejściem do sprzedaży są testowane w ekstremalnych warunkach.

 

W grudniu wydajny płyn do spryskiwaczy i pióra wycieraczek są obowiązkowym wyposażeniem. Wszystko przez wzbijane przez koła samochodów cząsteczki soli drogowej i błota pośniegowego, które skutecznie ograniczają widoczność. Dlatego, żeby zadbać o perfekcyjną widoczność, potrzebujemy optymalnie dopasowanych piór wycieraczek.

Negotti ma wszystko, czego trzeba

Jeśli poszukujesz producenta piór wycieraczek samochodowych, który w swojej ofercie ma wszystko, czego potrzebują kierowcy, warto zwrócić uwagę na markę Negotti dostępną w ELIT Polska. W samochodach poza przednimi piórami wycieraczek bardzo ważne są również ich tylne odpowiedniki. Dużym ułatwieniem jest również możliwość zakupienia metalowych ramion wycieraczek.

 

Poza tym w ofercie znajdują się nowoczesne wycieraczki płaskie z różnymi typami mocowań oraz standardowe metalowe wycieraczki szkieletowe. Uzupełnieniem jest największy w Polsce asortyment ramion tylnych wraz z piórami i metalowych ramion przednich.

Testowane w ekstremalnych warunkach

Producenci wycieraczek samochodowych podkreślają, jak ważne dla nich są wielogodzinne testy w ekstremalnych warunkach. Laboratoryjne symulacje nie odtworzą wszystkich zdarzeń, jakie mogą przydarzyć się na drodze. Dlatego Negotti pióra wycieraczek testuje również w motorsporcie.

 

Odcinki specjalne rajdów samochodowych w całej Polsce rozgrywane są w różnorodnych warunkach pogodowych. Błoto, deszcz, kurz, pozostałości owadów rozbitych na szybie i śnieg. Z tymi wszystkimi wyzwaniami z sukcesem radzą sobie wycieraczki Negotti.

Sezon jesienno-zimowy - dobry czas na zmianę wycieraczek

Wycieraczki samochodowe w sezonie jesienno-zimowym są jedną z podstaw bezpieczeństwa na drodze. Najlepsza widoczność przez szybę w okresie zmniejszonej przejrzystości powietrza pozwala w porę dojrzeć w porę pieszych, rowerzystów, a także inne pojazdy.

 

W motoryzacji bardzo ważne są regularność i skrupulatność. Dlatego rekomendujemy zmianę piór wycieraczek dwa razy w roku. Sezon jesienno-zimowy jest dobrym czasem na wymianę zużytych wycieraczek na nowe. Uszkodzenie wycieraczek przez oderwanie zamarzniętej gumy od szyby można łatwo zminimalizować. Wystarczy zastosować odmrażacze, które pomogą skutecznie usunąć warstwę lodu. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty piór wycieraczek Negotii dostępnych w ELIT Polska – mówi Sławomir Koźlik – Product Manager ELIT Polska.

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).