Wybierz DENSO – nowa kampania marki na rynku wtórnym | MOTOFAKTOR

Wybierz DENSO - nowa kampania marki na rynku wtórnym

person Redakcja 21/08/2020

Prowadzona na rynkach europejskich kampania wizerunkowa podkreśla mocne strony produktów DENSO i dążenie firmy do doskonałości.

Kampania „Wybierz DENSO” wzmacnia reputację firmy w zakresie jakości, niezawodności i zdolności do oferowania warsztatom i hurtownikom uniwersalnych rozwiązań. Będzie ona prowadzona w różnych mediach, w wielu krajach europejskich. Akcja jest skierowana głównie do dystrybutorów, hurtowników i warsztatów na niezależnym rynku części zamiennych. W Rosji i na Ukrainie kampania „Wybierz DENSO” będzie skierowana również do konsumentów.

 

Szerokie portfolio grafik reklamowych prezentuje całą gamę produktów DENSO – od świec zapłonowych i sond lambda po wycieraczki, sprężarki klimatyzacji i filtry powietrza. Nie chodzi jednak wyłącznie o same produkty: kampania podkreśla również zamiłowanie DENSO do projektowania i tworzenia części jakości OE, zaangażowanie firmy w postęp technologiczny oraz osiągnięcia z kluczowymi partnerami, takimi jak Toyota Gazoo Racing Team.

Dlaczego warto wybrać DENSO?

W kampanii, zbudowanej wokół hasła „Wybierz DENSO”, pojawia się szereg „ważnych pytań”, takich jak „Po czym poznać, że część jest idealna?” lub „Czy samochód może się zakochać?”. Głównym przekazem jest przekonanie, że wybierając DENSO, mechanicy mogą „uwolnić swoje myślenie” i przestać się martwić, czy dana część będzie pasować lub czy pojawią się jakieś usterki. Części DENSO są precyzyjnie produkowane i poddawane kontroli jakości, aby odpowiadały standardom OE. Dlatego w dziewięciu na każde dziesięć samochodów można znaleźć oryginalne części DENSO.

Z pasją wspieramy naszych klientów, produkując części najwyższej jakości, które działają dokładnie tak, jak wymaga tego dane zastosowanie. Zapewniamy wysoki standard obsługi i wsparcie techniczne. Dlaczego warto wybrać DENSO? Ponieważ rozumiemy, jak działają hurtownie i warsztaty, staramy się być zawsze innowacyjni i różnić się od konkurencji, a także bezproblemowo dostarczamy naszym klientom dokładnie takie produkty, jakich potrzebują. Dlatego wierzymy, że DENSO to mądry wybór. Tereza Čechová Marketing Manager DENSO Central & Eastern Europe

Więcej informacji o częściach DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

 

Źródło: DENSO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).