Würth Polska otwiera sklep pod Warszawą | MOTOFAKTOR

Würth Polska otwiera sklep pod Warszawą

person Adrian Januszkiewicz 24/06/2021

Nowy sklep stacjonarny Würth Polska został otwarty 22 czerwca na granicy Warszawy i Ząbek.

Nowy sklep Würth Polska zlokalizowany jest przy ulicy Radzymińskiej pod numerem 338. Sklep znajduje się naprzeciwko centrum handlowego w Markach. Ma powierzchnię 300 metrów kwadratowych, z których aż 269 przeznaczono na salę sprzedaży. Bogaty asortyment produktowy oraz duża przestrzeń sprzedażowa umożliwiają wygodne zakupy. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest przestronny parking z wieloma miejscami postojowymi. Od 22 czerwca do wyczerpania zapasów osoby, które dokonają zakupu w nowym sklepie otrzymają upominek. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Najlepszy sprzęt i profesjonalna obsługa

Zgodnie z naszym hasłem „Blisko, bliżej Würth!” wciąż poszerzamy sieć sklepów stacjonarnych. W nowej placówce, tak jak w innych naszych sklepach, profesjonaliści będą mogli wybrać produkty spośród bogatej oferty Würth Polska. Wykwalifikowani doradcy prezentują produkty najwyższej jakości i chętnie dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą z klientami. Dbamy o to, by nasz asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego fachowca. Alicja Rippel dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

 

Würth Polska oferuje swoje produkty firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Profesjonaliści mogą zapoznać się z produktami firmy w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym www.wurth.pl.

 

Źródło: Würth Polska

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).