Würth Polska otwiera drugi sklep stacjonarny w Szczecinie | MOTOFAKTOR

Würth Polska otwiera drugi sklep stacjonarny w Szczecinie

person Adrian Januszkiewicz 9/03/2021

Z początkiem marca firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny w Szczecinie.

Würth Polska stale rozwija swoją sieć sklepów stacjonarnych, a lokale marki znajdują się w większości dużych polskich miast. Nowopowstały punkt w Szczecinie mieści się przy ul. Santockiej 39. W lokalu zajmującym powierzchnię 214 metrów kwadratowych, klienci będą mogli znaleźć bogatą ofertę specjalistycznych produktów przeznaczonych dla profesjonalistów. Pracownicy sklepu doradzą i udzielą informacji na temat asortymentu elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, odzieży ochronnej czy artykułów chemicznych. Od 3 marca do wyczerpania zapasów osoby, które dokonają zakupu w nowym sklepie otrzymają wyjątkowe upominki.

Z myślą o naszych klientach stale rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest dobra lokalizacja, duży parking i bogaty asortyment dla profesjonalistów wielu branż. Dbamy nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale przede wszystkim o profesjonalną obsługę. Nasz zespół służy fachową pomocą i konsultacją przy wyborze produktów dopasowanych do potrzeb klientów. Alicja Rippel dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

 

Sklep przy ul. Santockiej 39 to już druga lokalizacja w tym mieście. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).