Würth: otwarcie 50. sklepu stacjonarnego w Polsce | MOTOFAKTOR

Würth: otwarcie 50. sklepu stacjonarnego w Polsce

Oficjalne otwarcie 50. sklepu Würth Polska było wyjątkową okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi, przetestowania narzędzi w praktyce oraz skorzystania z atrakcyjnych promocji.

Na wszystkich uczestników czekał również jubileuszowy tort oraz symboliczne przecięcie wstęgi w 50. sklepie. „Konsekwentnie realizujemy plany rozwoju sklepów stacjonarnych Würth Polska. Zależy nam na dotarciu z naszą ofertą do jak największej liczby klientów, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby zakupowe profesjonalistów z różnych branż. Nie tylko poszerzamy swoją obecność na terenie kraju, ale również inwestujemy w relacje z klientami, oferując im usługi na najwyższym poziomie oraz wygodę i wsparcie w realizacji ich projektów. Nie zamierzamy zwalniać tempa i choć cieszymy się okrągłą liczbą sklepów, to już na mapie naszych lokalizacji pojawia się kolejna placówka, tym razem we Włocławku” – komentuje Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Świętowanie połączone było z Dniem Otwartym w niedawno otwartej placówce Würth Polska w Krakowie przy ul. Jana Surzyckiego 16. Na uczestników wydarzenia czekało wiele merytorycznych prezentacji oraz praktyczne pokazy najnowszych produktów i narzędzi, między innymi: kołków rozporowych i wkrętów AMO, wierteł SMART STEP idealnych do płyt meblowych, gwoździarek gazowych i akumulatorowych, małego struga akumulatorowego, a także szybkiego i mocnego cyjanoakrylowego kleju dla meblarstwa.

Dodatkowo klienci zobaczyli na żywo ultradźwiękowe wykrywanie nieszczelności w instalacjach oraz pokazy m.in. polerowania i nakładania powłok ceramicznych na powierzchnie lakierowane oraz naprawy zderzaków i innych elementów z tworzyw sztucznych. Specjalne strefy tematyczne, takie jak Drewno, Metal, Auto/Cargo oraz Budownictwo/Instalacje, umożliwiły uczestnikom zapoznanie się z narzędziami do obróbki drewna i metalu, szybkim mocowaniem kabli elektrycznych, a także systemem osadzania bezpośredniego DIGA CS3 i nową linią gwintowników maszynowych.

Sklep przy ulicy Surzyckiego to już trzecia placówka Würth w tym mieście. Würth Polska nie tylko rozwija sieć sklepów stacjonarnych, ale również oferuje wygodne zakupy online oraz wsparcie ze strony przedstawicieli handlowych.

Źródło: Würth

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).