Współpraca Mazdy i Yokohamy | MOTOFAKTOR

Współpraca Mazdy i Yokohamy

person Joanna Piszcz 31/12/2019

Składając zamówienie u autoryzowanego dealera Mazdy na wybrane modele aut wyprodukowane w 2019 r. można otrzymać w pakiecie komplet kół na zimowych oponach Yokohama.

Mazda i Yokohama nawiązały współpracę dotyczącą zamówień na samochody wyprodukowane w 2019 roku. Klienci, którzy wybiorą modele: Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-3, Mazda CX-5 i Mazda MX-5 m będą mogli dodatkowo, za 1 zł, zakupić komplet kół z zimowymi oponami BluEarth *Winter V905 na felgach Mazdy.

Brak poślizgu podczas ruszania, pewność prowadzenia, krótka droga hamowania, pewne trzymanie w zakrętach. Ta opona bardzo dobrze sprawdza się w warunkach surowej zimy. Michał Błaszak szef serwisu autoryzowanego dealera Mazdy – Nordic Motor

 

Yokohama BluEarth Winter V905 to zimowe ogumienie przeznaczone do średnich i dużych aut osobowych, także SUV-ów i crossoverów. Dzięki zastosowaniu technologicznie zaawansowanej mieszanki BluEarth z dodatkiem olejku pomarańczowego model gwarantuje bezpieczną jazdę przy wysokich prędkościach, zapewniając bardzo dobrą trakcję na śniegu i mokrej drodze. Kierunkowy bieżnik z pionowymi i skośnymi rowkami o różnych kątach nachylenia zapewnia lepszą kontrolę nad pojazdem w zakrętach i przy zmianie pasów, natomiast układ przelotowych rowków „see-through” znakomity drenaż podczas deszczu i brei.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).