Współpraca KYB i Škody | MOTOFAKTOR

Współpraca KYB i Škody

person Redakcja 28/08/2019

KYB Corporation został dostawcą amortyzatorów na oryginalne wyposażenie (OE) do nowej Škody Scala.

Jest to pierwsza w historii KYB współpraca w ramach pierwszego montażu z gigantem samochodowym z Czech. KYB będzie produkować w czeskiej fabryce w Pardubicach przednie i tylne amortyzatory do modelu Scala, całkowicie nowego, 5-drzwiowego rodzinnego hatchbacka wchodzącego na rynek europejski w tym roku. Scala jest montowana w fabryce w Mladá Boleslav i już zbiera doskonałe opinie w prasie motoryzacyjnej. Podczas testu drogowego przeprowadzonego przez magazyn AutoExpress Škoda Scala „w imponujący sposób prowadziła się na większości nawierzchni”.

 

Škoda dołącza do długiej listy światowych producentów pojazdów, którzy zaufali KYB jako dostawcy amortyzatorów na pierwszy montaż do nowych samochodów, wśród których jest wiele marek należących do Grupy Volkswagen. Co piąty samochód na świecie zjeżdża z linii produkcyjnej z zamontowanymi amortyzatorami KYB, dzięki czemu KYB jest jednym z największych producentów elementów układu zawieszenia.

 

Źródło: KYB

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).