Wrześniowe nowości w ofercie Valeo Service | MOTOFAKTOR

Wrześniowe nowości w ofercie Valeo Service

person Redakcja 6/10/2021

We wrześniu oferta Valeo Service powiększyła się o 252 nowe referencje. Wśród nowości są m.in rozruszniki i alternatory oraz zestawy sprzęgła.

Wśród wielu rozwijanych grup produktowych na specjalną uwagę zasługują rozruszniki i alternatory z stałym dynamicznym wzrostem oferty oraz gama wycieraczek wśród której znalazły się wycieraczki gamy Valeo Silencio oraz SWF do bardzo popularnych pojazdów, takich jak: Toyota Auris hatchback, Kia Cee’d, Hyundai i30, Hyundai i10, Kia Sportage, Dacia Logan i Sandero nowej generacji.

 

Oferta wycieraczek najnowszej generacji Valeo Silencio AquaBlade i SWF AquaBlade powiększa się o referencje z zastosowaniem do Mercedesa Sprintera (model 2018), Volvo V60 drugiej generacji, Tesli Model X oraz Alpine A110.

Poniżej wybrane referencje na które szczególnie warto zwrócić uwagę:

Wycieraczka Silencio tył 574085, Toyota Auris hatchback 03/2009-, Lexus CT200H 01/2013-, Urban cruiser 03/2011- 1.

Zestaw sprzęgła Kit4P + CSC 845188 – Ford Kuga I 2.0 TDCi.

Zestaw sprzęgła Kit2P 832587 – Volvo S/V60 II,S80 II, XC40, XC60 I/II, S/V 90 2.0/2.0D 2013-.

Wszystkie wrześniowe nowości Valeo można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).