Wolk Aftermarket Forum – podsumowanie | MOTOFAKTOR

Wolk Aftermarket Forum - podsumowanie

person Redakcja 12/02/2021

W dniu 22 stycznia odbyła się trzecia edycja Aftermarket Forum, tym razem z podtytułem „W 2021 rok”.

Aftermarket Forum to cykliczne spotkanie profesjonalistów niezależnej branży motoryzacyjnej, które w tym roku przeniosło się do internetu. 22 stycznia odbyła się już trzecia edycja w wersji „Online”, tym razem z podtytułem „W 2021 rok”.

 

Wszystkie prezentacje kilkunastu ekspertów nawiązywały do globalnej sytuacji związanej z COVID-19. Każdy z nich zaprezentował perspektywę swojego regionu, kraju lub swojej firmy, poszukując odpowiedzi na trzy kluczowe pytania:

 

  • Czy mamy do czynienia z kolejnym kryzysem jak w 2008 roku czy może tym razem sytuacja jest zupełnie inna?
  • Czego nauczyliśmy się w 2020 roku?
  • Jakie nowe trendy i rozwiązana technologiczne pojawiły się w branży motoryzacyjnej w minionym roku w związku z COVID-19?

 

Organizatorem Aftermarket Forum Online jest niemiecka firma doradcza Wolk After Sales Experts, która dzięki sieci Partnerów operuje na całym świecie. Dlatego w czasie forum można było zobaczyć prezentacje omawiające obie Ameryki, wybrane kraje Unii Europejskiej, Rosję, Afrykę Subsaharyjską, kraje Zatoki Perskiej, Indie, Azję Południowo-wschodnią czy Chiny.

 

Wszystkie prezentacje można obejrzeć w formie osobnych nagrań TUTAJ

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).