Wolk After Sales Experts i africon łączą siły | MOTOFAKTOR

Wolk After Sales Experts i africon łączą siły

person Adrian Januszkiewicz 28/03/2019

Wolk i africon będą mogli zapewnić klientom kompleksowe wsparcie informacyjne i doradcze w całej Afryce Subsaharyjskiej.

Od początku swojej działalności w 1994 r. Wolk After Sales Experts stali się firmą konsultingową dobrze znaną zarówno producentom pojazdów, jak i operatorom niezależnego rynku wtórnego. Dzięki starannie zbudowanej sieci partnerów w całej Europie Wolk monitoruje rynki motoryzacyjne w 35 krajach – od Portugalii po Rosję i od Norwegii po Turcję.

W jednej gospodarce światowej nasi klienci potrzebują wsparcia nie tylko w Europie, ale także na innych rynkach. Nasza współpraca z africon pozwoli nam uwzględnić dane z Afryki Subsaharyjskiej w naszym narzędziu do analizy danych biznesowych AFTER SALES ACCESS. Będzie to ważny atut dla każdej firmy motoryzacyjnej, której celem jest stworzenie lub udoskonalenie sieci dystrybucji w Afryce. Zoran Nikolic dyrektor zarządzający Wolk After Sales Experts

 

africon, z siedzibą w Niemczech od 2011 r., ma obecnie biura w Nigerii, Kenii, Tanzanii i Republice Południowej Afryki. Firma zatrudnia zespół składający się z 7 narodowości posługujących się ponad 10 językami lokalnymi, prowadząc sieć ponad 50 konsultantów w regionie afrykańskim. W ciągu ostatnich 5 lat africon przeprowadził ponad 20 projektów motoryzacyjnych w Afryce.

Afrykańskie rynki motoryzacyjne wzrosły w ciągu ostatnich lat o ponad 6% i oferują ogromne szanse globalnym firmom operacyjnym. Po wielu niezależnych projektach posprzedażnych w Afryce, africon mógł uzyskać znaczące dane i know-how na rynkach afrykańskich, takich jak Nigeria i Kenia, które z przyjemnością oferujemy znakomitej sieci Wolk After Sales Experts. Marc-Peter Zander dyrektor generalny i partner w africon GmbH

 

Zander będzie także głównym mówcą podczas nadchodzącego Aftermarket Forum 2019. Jest to wydarzenie na najwyższym poziomie dla przemysłu motoryzacyjnego, które odbędzie się 17 kwietnia we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, a jego organizatorem będą Wolk After Sales Experts. Tegoroczna edycja skupi się na rynkach różnych regionów świata, a Afryka Subsaharyjska zostanie objęta przez przedstawiciela africon.

 

Źródło: Wolk After Sales Experts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).