Właściwy dobór materiałów ciernych do HDV - webinar Textar | MOTOFAKTOR

Właściwy dobór materiałów ciernych do HDV - webinar Textar

person Adrian Januszkiewicz 2/06/2022

Marka Textar zaprasza na kolejny webinar poświęcony układom hamulcowym w ciężarówkach, który odbędzie się 8 czerwca br.

Na skuteczność hamulców wpływają m.in. decyzje podejmowane przez właścicieli pojazdów podczas przeglądów i napraw. Kiedy konieczna jest wymiana uszkodzonych lub zużytych części układu hamulcowego, warto stawiać na sprawdzone produkty renomowanych firm. Dlaczego? Oszczędności w tym zakresie mogą okazać się pozorne i w przyszłości wygenerować duże koszty.

 

Szczególnie w przypadku samochodów użytkowych istotne jest dobieranie materiałów ciernych zgodnie z ich przeznaczeniem. Zaciski w ciągniku, autobusie lub naczepie mogą być identyczne, ale dedykowane do każdego z tych pojazdów klocki hamulcowe będą miały różne parametry. Odpowiednie zastosowanie części pozwoli zachować prawidłowy współczynnik tarcia w układzie – wyjaśnia Wojciech Sokołowski, trener techniczny TMD Friction, właściciela marki Textar.

 

Bezpłatny webinar zaplanowany jest na środę, 8 czerwca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa 60 minut. W trakcie przewidziano także czas na sesję pytań i odpowiedzi. Aby wziąć udział szkoleniu, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Textar.

 

 

Osoby, które wezmą udział w webinarze dotyczącym właściwego doboru materiałów ciernych w pojazdach ciężarowych oraz wcześniejszym i zaplanowanych na późniejsze miesiące kolejnych szkoleniach technicznych Textar poświęconym pojazdom ciężarowym, otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobycie fachowej wiedzy na temat układów hamulcowych.

 

Źródło: Textar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).