Wkrótce otwarcie oddziału IAG Polska | MOTOFAKTOR

Wkrótce otwarcie oddziału IAG Polska

person Joanna Piszcz 20/04/2022

Trwają przygotowania do uruchomienia pierwszego oddziału dystrybutora samochodowych części zamiennych, który wchodzi do naszego kraju – IAG Polska.

W lutym tego roku informowaliśmy, że do Europy wchodzi nowy dystrybutor samochodowych części zamiennych – International Automotive Group (IAG). Założycielem i prezesem IAG jest Tomas Kastil – były członek zarządu Inter Cars.

 

Oddziały IAG działają już w Czechach i na Węgrzech. Magazyn i jeden odział IAG są zlokalizowane są w Pradze. Dwie kolejne filie w Czechach zostały uruchomione w tym tygodniu – w Brnie i Zlinie. Na Węgrzech odział IAG działa w miejscowości Gyor.

 

Tymczasem trwają przygotowania do uruchomienia oddziału IAG w Warszawie. Do końca tego tygodnia powinna zakończyć się rejestracja firmy IAG Polska. Ruszyła już jej strona na Facebooku – IAG PL.

 

Prezesem IAG Polska jest Monika Małachowska – była segment manager w Inter Cars w latach 2007 – 2020. Ostatnio do polskiego zespołu IAG dołączył Łukasz Ciecierski, który zajmuje stanowisko wiceprezesa IAG Polska. Wcześniej, w latach 2003 – 2021, Łukasz Ciecierski pracował jako zastępca kierownika segmentu w Inter Cars.

Od października ubiegłego roku do tej pory liczba pracowników IAG we wszystkich krajach, w których posiadamy oddziały, wzrosła z 3 do 37 osób, a 35 z nich to pracownicy średnio z 13-letnim doświadczeniem na rynku aftermarketowym. Tomas Kastil prezes International Automotive Group (IAG)

 

Oferta IAG skierowana jest głównie do warsztatów samochodowych, sklepów i kierowców.

 

Zdjęcie: IAG Hungary

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).