Wizja przyszłości na evencie networkingowym II edycji N! Virtual Days | MOTOFAKTOR

Wizja przyszłości na evencie networkingowym II edycji N! Virtual Days

person Adrian Januszkiewicz 23/11/2021

Ponad 1000 internautów wzięło udział w drugim wydarzeniu networkingowym Virtual Days w 2021 r.

Delegaci w składzie N! Członków, dostawców i partnerów skorzystali ze wspólnej okazji, aby dołączyć do ponad 3500 spotkań „speed date”, 20 webinariów i trzech dyskusji przy okrągłym stole, które były transmitowane na żywo. Podczas dwudniowego „szczytu” po raz pierwszy pojawiła się także wirtualna hala dedykowana wyłącznie prężnie rozwijającemu się sektorowi Heavy Duty.

 

Oprócz pogłębiania relacji między dystrybutorami i producentami części, wydarzenie Virtual Days zapewniło platformę do dyskusji na tematy istotne dla przyszłego sukcesu rynku części zamiennych. Obejmowały one od większego skupienia się na zrównoważonym rozwoju po tworzenie nowych usług w zakresie mobilności.

 

Przypomniano również delegatom o ważnych krokach, jakie Nexus poczynił w zeszłym roku w zakresie tworzenia i dostrajania usług wspierających N! społeczność, wraz z przebłyskiem kluczowych inicjatyw opracowywanych na przyszłość. Najważniejsze podsumowania:

 

  • Akademia Nexusa była teraz w pełni zdigitalizowanym rozwiązaniem szkoleniowym, od poziomu dyrektora po technika. Nexus ma utrzymać tempo w tym obszarze, aby pomóc firmom dostosować się do nowych zdigitalizowanych modeli biznesowych, co obejmuje usprawnienie procesu zakupowego.
  • To był bardzo szczególny rok dla branży Heavy Duty, z rosnącą liczbą N! członków i dostawców z tego sektora odnotowujących silny wzrost sprzedaży. Oprócz dedykowanej sali HD, w ramach Virtual Days odbyło się zindywidualizowane webinarium w jakości HD, które poprowadził Janusz Zieliński, N! Global Heavy Duty Director, oraz 6. wydanie magazynu „IN!SIDE Truck”.
  • Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, ujawniono, że Nexus proponuje ustanowienie corocznego Dnia Klimatu dla motoryzacyjnego rynku wtórnego, który odbędzie się we wrześniu 2022 r., skupiając kluczowych graczy w celu dzielenia się swoimi wizjami, strategiami i pomysłami.
  • Po pomyślnym wsparciu kilku firm rozpoczynających działalność w zakresie mobilności, ogłoszono, że wkrótce zostanie otwarte pierwsze centrum innowacji motoryzacyjnego rynku wtórnego w Lyonie we Francji.

 

Sesja okrągłego stołu wywołała ożywioną dyskusję między uczestnikami a widzami. Kluczowymi tematami, które przeanalizowano, były:

 

1) W jaki sposób branża przechodzi od części samochodowych do części i usług mobilnych?

2) Jak przyspieszyć projekt Talents4AA, aby rynek wtórny stał się bardziej atrakcyjny dla młodych, utalentowanych uczestników, oraz

3) Jakie powinny być cele ITG (międzynarodowej grupy handlowej) w perspektywie krótko- i średnioterminowej?

 

 

Dyrektor generalny Nexusa, Gael Escribe, powiedział: Jesteśmy wdzięczni N! członkom i dostawcom oraz innym partnerom, którzy wzięli udział bezpośrednio, a także wszystkim, którzy uczestniczyli z całego świata, aby pomóc uczynić drugie wydarzenie Virtual Days w 2021 wielkim sukcesem.

 

Jak zawsze czekamy z niecierpliwością i N! Społeczności mówimy, że jeśli wszyscy mamy nadal prosperować na szybko zmieniającym się motoryzacyjnym rynku wtórnym, to jako globalny influencer zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy wam winni więcej niż „business-as-usual”.

 

Dlatego nasze oczy zawsze będą zwrócone w przyszłość, dążąc do zapewnienia innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią odpowiednie usługi i narzędzia, aby stawić czoła przyszłym wyzwaniom, aby zagwarantować ciągły wzrost na każdym poziomie łańcucha, od produkcji po dystrybucję i wreszcie konsumenta.

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).