Wirtualny pilot w drodze na stację paliw AS 24 | MOTOFAKTOR

Wirtualny pilot w drodze na stację paliw AS 24

person Redakcja 31/01/2020

Smartfony i tablety stały się nieodłącznymi elementami naszego życia. Swoją popularność zawdzięczają praktycznym aplikacjom, wśród których znajduje się rozwiązanie firmy AS 24.

Branżę transportową można porównać do działania przysłowiowego “dobrze naoliwionego mechanizmu”, jednak problem chociażby ze zlokalizowaniem czynnej stacji paliw może zniweczyć precyzyjnie ułożony plan. W rezultacie każde opóźnienie, niczym efekt domina, zaburzy cały łańcuch dostaw, a dla kierowcy czy operatora floty będzie oznaczać kary finansowe i utratę zaufania u zleceniodawcy. Jak tego uniknąć?

Firma AS 24 to przede wszystkim europejska sieć stacji paliw przeznaczonych dla pojazdów ciężarowych. Już na etapie projektu takiej lokalizacji uwzględniamy szerokie podjazdy i wysokie wiaty, rozmieszczenie wydajnych dystrybutorów oraz cały system ochrony naszych klientów i powierzonych im towarów. Staramy się przy tym zapewnić maksymalne wsparcie w codziennej pracy. W dobie powszechnej cyfryzacji i dostępu do internetu są to między innymi bezpłatne mobilne aplikacje, jak Driver AS 24. Filip Mikosz Manager ds. Rozwoju Biznesu oraz Sprzedaży – Region Centralny w AS 24

 

W zależności od posiadanego urządzenia i zainstalowanego systemu operacyjnego można je pobrać za pośrednictwem Windows Store, App Store lub Google Play.

Po zainstalowaniu aplikacji Driver należy wybrać preferowany język obsługi, domyślnie jest to francuski, na liście znajduje się również polski. Przy uruchomieniu użytkownik proszony jest o zgodę na możliwość śledzenia aktualnej lokalizacji smartfona czy tabletu i wysyłanie powiadomień. Jest to niezbędne do efektywnego funkcjonowania programu.

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).