Wirtualne stoisko NRF | MOTOFAKTOR

NRF zaprasza na swoje wirtualne stoisko w dniach od 8 do 12 września 2020 r., które pozwoli odkryć najnowsze produkty i poznać zespół NRF.

W przyszłym tygodniu NRF uczestniczyłby w targach Automechanika Frankfurt 2020. Na ogół na stoisku marki odbywa się około 500 spotkań z klientami z ponad 80 krajów. Niestety, targi te zostały odwołane z powodu COVID-19. Firma NRF nie chciała pozwolić, aby taka szansa na spotkania przepadła, więc stała się pierwszym dostawcą części automotive, który uruchomił wirtualne stoisko.

 

Wirtualne stoisko ma być organizowane w tym samym tygodniu, co Automechanika 2020, od 8 do 12 września. Wielu klientów dokonało już rezerwacji spotkań w tym tygodniu. NRF zachęca do wysyłania zgłoszeń na spotkania na: planyourmeeting@nrf.eu.

 

Wirtualne stoisko będzie można odwiedzić TUTAJ.

 

NRF zaprezentuje 2 nowe grupy produktów; Pomocnicze pompy wodne i zbiorniki wyrównawcze do samochodów osobowych. Kolejną atrakcją mają być 2 nowe chłodnice do pojazdów ciężarowych DAF CF / XF EURO6.

 

Klikając na samochód elektryczny i będzie można poznać pełną ofertę dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

 

Odwiedzający będą mogli też obejrzeć techniczne filmy w kinie NRF lub zrobić sobie selfie w fotobudce i mieć szansę na wygranie pomarańczowego aparatu Polaroid. Po spotkaniu NRF wysyła też bezprzewodowe słuchawki do jego uczestników.

 

NRF zachęca do rezerwacji spotkania.

 

Źródło: NRF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).