Wirtualna podróż po AS-PL | MOTOFAKTOR

Wirtualna podróż po AS-PL

person Adrian Januszkiewicz 7/01/2020

AS-PL zaprasza do wirtualnej przechadzki po trzech oddziałach firmy zlokalizowanych w Gdańsku i Lubichowie.

Dzięki nowoczesnym możliwościom technicznym można obejrzeć budynki AS-PL zarówno z “lotu ptaka”, jak i swobodnego przemieszczania się po biurach firmy, magazynach oraz hali produkcyjnej.

 

Pomysł na stworzenie wirtualnego spaceru powstał już kilka miesięcy temu. AS-PL chciał pokazać, że jego budynki to nie tylko nowoczesne konstrukcje, ale także pięknie i ergonomicznie zaprojektowane wnętrza, przystosowane do przyjaznej i efektywnej pracy dla jego pracowników.

 

Wirtualny spacer pozwala przybliżyć organizację, jako miejsce otwarte i przyjazne. Jednocześnie AS-PL umożliwia zajrzenie do każdego pokoju oraz miejsc ciekawych i na co dzień niedostępnych. Spółka ma nadzieję, że taka noworoczna niespodzianka będzie świetną okazją do tego, aby odwiedzić jej firmę – nie tylko wirtualnie.

 

Wirtualny spacer po wnętrzach trzech oddziałów AS-PL, dostępny jest TUTAJ.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).