Wirtualna konferencja Q Service Castrol | MOTOFAKTOR

Wirtualna konferencja Q Service Castrol

person Adrian Januszkiewicz 10/03/2021

Sieć Q Service Castrol zorganizowała coroczne spotkanie z warsztatami należącymi do jej struktur. Tym razem online.

Początek roku to w przypadku wielu projektów czas podsumowań i ustalania celów na kolejne miesiące. Nie inaczej jest w przypadku sieci Q Service Castrol.

 

Potwierdzeniem tych słów jest zrealizowana w ostatni weekend lutego “Wirtualna konferencja Q Service Castrol”. Spotkanie to było nawiązaniem do corocznego balu sieci, który w tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, nie mógł zostać zorganizowany w tradycyjnej formule.

Tworząc naszą sieć od początku zakładaliśmy, że będziemy współpracować z serwisami w sposób partnerski i transparentny. Z tego powodu zależało nam na tym, aby podsumować cały 2020 roku i przedstawić nasze plany rozwoju projektu na kolejne miesiące. Zorganizowaliśmy profesjonalne studio i w ciągu 90 minut skrupulatnie przeszliśmy punkt po punkcie, omawiając każdy detal funkcjonowania sieci. Całość w naszej ocenie wyszła bardzo profesjonalnie, co zdają się potwierdzać opinie klientów. Marta Ciesielska Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars, odpowiedzialna za rozwój projektu
Pomimo niezwykłych warunków wspólnie udało się nam zrealizować wiele akcji i powiększyć zespól Q Service Castrol o 160 warsztatów. Dlatego szukaliśmy sposobu na kontakt ze wszystkimi oraz wyróżnienie najlepszych serwisów. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna oferta wpłynie pozytywnie na współpracę z dotychczasowymi warsztatami oraz zachęci kolejne firmy do przyłączenia się do naszej sieci. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zobaczmy się w terenie, a za rok - na balu. Tarek Hamed Marketing Manager Castrol w Europie Centralnej i Wschodniej

 

Podczas 90 minut serwisy zrzeszone w sieci mogły dowiedzieć się o wszystkich aspektach związanych z planami Q Service Castrol, zrealizowanymi celami, a także o nowych partnerze, który wkrótce zostanie ogłoszony szerszemu gronu.

 

W spotkaniu wzięli udział zarówno przedstawiciele Inter Cars i Castrol, ale także firm partnerskich: Continetal, ATE, ZF Aftermarket i Varta.

 

Całość została zrealizowana z zachowaniem najwyższych standardów i pełnego reżimu sanitarnego.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).