Wiosenna Auto Panorama już dostępna | MOTOFAKTOR

Wiosenna Auto Panorama już dostępna

person Adrian Januszkiewicz 20/04/2021

Auto Partner opublikował elektroniczne wydanie wiosennego numeru Auto Panoramy.

Auto Panorama to czasopismo branży motoryzacyjnej wydawane przez Auto Partner SA w nakładzie 12 000 egzemplarzy. Kolportowana jest na terenie całej Polski, trafiając do wszystkich oddziałów AP oraz do przedstawicielstw znajdujących się poza granicami kraju, skąd bezpośrednio dociera do klientów. Dostępna jest również w formie elektronicznej, do pobrania poniżej.

 

Auto Panorama porusza bardzo szerokie spektrum tematyczne, dlatego skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i wszystkich innych zainteresowanych tematyką motoryzacyjną. Czytelnicy znajdą w niej wiele ciekawych artykułów dotyczących nowinek technicznych oraz nowych produktów dostępnych na rynku m.in. w zakresie części samochodowych, materiałów eksploatacyjnych, a także profesjonalnego wyposażenia warsztatów.

 

Do mechaników skierowane są szczegółowe instrukcje przeprowadzania różnorodnych napraw krok po kroku, dzięki którym mogą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Dodatkowo, w Auto Panoramie znaleźć można informacje dotyczące bieżących wydarzeń z życia Auto Partner – szczegółowe relacje z przebiegu prestiżowej promocji AP EXPERT, podsumowania wcześniejszych promocji, nowości produktowe w ofercie oraz sukcesy sponsorowanego przez AP zespołu rajdowego TVN Turbo Rally Team, a także wiele innych.

 

Najnowsze wydanie Auto Panoramy w formie elektronicznej jest dostępne TUTAJ.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).