Wielton skorzysta z rozwiązań telematycznych ZF | MOTOFAKTOR

Wielton skorzysta z rozwiązań telematycznych ZF

person Adrian Januszkiewicz 21/01/2021

ZF wyposaży naczepy Wielton w zaawansowane rozwiązanie telematyczne TX-TRAILERPULSETM marki Transics i zapewni wsparcie w całej Europie.

Zaawansowane rozwiązania do zarządzania flotą (FMS) firmy ZF mają umożliwić Wieltonowi znaczne zróżnicowanie oferty dla klientów dzięki rozwiniętym funkcjom zarządzania flotą w czasie rzeczywistym oraz wglądzie w oparciu o dane. Dzięki TX-TRAILERPULSE marki Transics na pokładzie naczep Wielton operatorzy flot będą odpowiednio wyposażeni, aby monitorować w trybie ciągłym stan naczep, a tym samym znacznie zwiększać wydajność operacyjną i bezpieczeństwo pojazdów.

ZF oferuje jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do zarządzania flotą w branży pojazdów użytkowych. Dzięki dostępowi w czasie rzeczywistym do bogatych danych i informacji z tego zaawansowanego rozwiązania telematycznego, możemy pomóc naszym klientom prawdziwie zarządzać cyklem życia ich pojazdów. Łączenie naszej floty z telematyką, Internetem rzeczy (IoT) i usługami online ZF pomoże nam w rzeczywistym zrozumieniu użytkowania naczep na drogach. Krytyczny wgląd w stan naczep okaże się cenny dla zespołów inżynierów Wielton w celu dalszego dostosowania przyszłych technologii naczep do potrzeb naszych klientów. Jednocześnie te dane mogą być wykorzystane do dalszego podniesienia przez nas wartości w zakresie optymalizacji obsługi serwisowej i bezpieczeństwa flot. Andrzej Mowczan Dyrektor Komercyjny Wielton Trailers

 

TX-TRAILERPULSE to rozwiązanie telematyczne, które rejestruje maksymalną liczbę danych z naczep z ograniczoną elektroniką, takich jak naczepy z zabudową kurtynową. To nowe rozwiązanie przekazuje w czasie rzeczywistym dane o lokalizacji i EBS do platformy oprogramowania biura obsługi zdalnej TX-CONNECT.

 

TX-TRAILERPULSE może być dostarczane z akumulatorem bądź bez niego. W tym drugim przypadku urządzenie telematyczne może również uzyskiwać dane o ciśnieniu w oponach przesyłane bezpośrednio z systemów monitorowania ciśnienia w oponach WABCO OptiTire.

 

W ramach oferty usług cyfrowych ZF TX-TRAILERFIT to zorientowana na diagnostykę platforma dla biura obsługi zdalnej, która przetwarza i wizualizuje parametry techniczne i stan techniczny naczep, zapewniając Wieltonowi i ich klientom możliwość optymalizacji czynności związanych z konserwacją naczep oraz zwiększenia bezpieczeństwa poprzez analizę stylu jazdy.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Wielton jako cenionego gracza w branży naczep.Nasze rozwiązanie TX-TRAILERPULSE umożliwi Wieltonowi i jego klientom korzystanie z usług cyfrowych w chmurze. W połączeniu z naszą rozległą siecią serwisową i sprawdzoną wiedzą na temat jakości produktów jesteśmy zobowiązani wspierać Wielton w drodze do cyfryzacji i pomóc podnieść już wysoko ocenianą obsługę klienta. Peter Bal Business Leader Digital Customer Services EMEA w dywizji ZF Commercial Vehicle Control Systems
Umowa ta jest kolejnym krokiem w kierunku wzmocnienia naszych relacji z firmą Wielton. Biorąc pod uwagę naszą rozległą wiedzę, bazę klientów i lokalną obecność na europejskim rynku naczep, z przyjemnością prezentujemy to wyjątkowe rozwiązanie naszym klientom naczep i flot, gdyż jest to forma przecierania szlaków w kierunku naczep przyszłości, dostarczających coraz więcej danych za pośrednictwem sieci. Christian Hainzl Customer Business Leader Trailer EMEA w dywizji ZF Commercial Vehicle Control Systems

 

W ramach umowy LTA instalacja usług telematycznych w naczepach Wielton będzie prowadzona w lokalizacjach firmy. Ta oferta pojawi się na polskim rynku jako wyposażenie dodatkowe dla nowych naczep.

 

Źródło: ZF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).