Wieloiskrowe cewki zapłonowe Delphi Technologies | MOTOFAKTOR

Wieloiskrowe cewki zapłonowe Delphi Technologies

person Redakcja 3/07/2019

Wychodząc naprzeciw rosnącemu popytowi na aftermarkecie, Delphi Technologies wprowadza na rynek 2 nowe cewki zapłonowe bazujące na technologii wieloiskrowej.

Wyprodukowano już ponad 14 mln cewek, które montuje się w popularnych modelach samochodów marki Mercedes-Benz. Biorąc pod uwagę kolejną dekadę rozwoju w segmencie OE, trudno nie dostrzec rosnących możliwości dla dystrybutorów i warsztatów.

Udostępniając tę technologię na niezależnym rynku aftermarket, umożliwiamy warsztatom oferowanie konkurencyjnych napraw układu zapłonu o gwarantowanej jakości. Oprócz natychmiastowej okazji do rozszerzenia oferty, warsztaty mogą liczyć na rosnącą flotę samochodów o dużej wartości, które będą wymagały napraw w podobnym segmencie cenowym przez cały okres użytkowania. Jean-Francois Bouveyron Wiceprezes ds. rynku części zamiennych, EMEA w Delphi Technologies

 

Cewki zapłonowe OE Delphi Technologies montuje się w ponad 150 modelach samochodów marki Mercedes-Benz z uwzględnieniem A220, C180, C200, E200, GLA200 oraz Vito. Ostatnio wprowadzone pozycje do serii przeznaczonej dla układu zapłonu poszerzają ją do ponad 500 numerów części, obejmując prawie 9 tys. zastosowań (marka/model/silnik) i park 114 mln pojazdów, co oznacza ogromną kompleksowość na tle branży.

Nawet o 20% większa oszczędność paliwa

W technologii wieloiskrowego zapłonu Delphi Technologies początkowej iskrze towarzyszy kilka kolejnych, które zapalają mieszankę paliwowo-powietrzną w trudnych warunkach pracy, jak wysoki poziom recyrkulacji spalin i ubogie mieszanki paliwowe. Bardzo szybko występujące po sobie iskry zapewniają pożądaną synchronizację zapłonu. W silnikach GDi przekłada się to na optymalne spalanie, znaczne oszczędności paliwa — nawet 20% — i zmniejszoną emisję zanieczyszczeń w porównaniu z konkurencyjnymi czasowo sterowanymi układami zapłonu wieloiskrowego.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnego portfolio układów zapłonu firmy Delphi Technologies, odwiedź stronę delphiaftermarket.com/pol/pl/category/zaplon.

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).