Wielkie strzelanie bramek z Textar | MOTOFAKTOR

Wielkie strzelanie bramek z Textar

person Adrian Januszkiewicz 10/06/2021

Marka Textar zaprasza do uczestnictwa w przygotowanej specjalnie na mistrzostwa EURO 2020 grze online Textar Goal Hero.

W dostępnej na komputerach oraz urządzeniach mobilnych zabawie co tydzień można wygrać kartę podarunkową do RTV Euro AGD o wartości 1000 zł.

 

Zasady gry są proste. Należy strzelić jak najwięcej goli z rzutów karnych, mając do dyspozycji pięć piłek. Tak długo, jak pokonuje się bramkarza Textar, można korzystać z aktualnej piłki. Piłkę traci się po nieudanym strzale. Na wynik końcowy składa się suma bramek zdobytych za pomocą pięciu piłek.

 

Wynik zapisywany jest na koncie gracza. Udział w zabawie jest bezpłatny i nielimitowany. Każdy może zagrać tyle razy, ile chce i próbować poprawić swój najlepszy wynik. W przypadku uzyskania rezultatu gorszego od najlepszego, zostanie on odrzucony, a w rankingu pozostanie ten z największą liczbą trafień.

 

Najwyższy wynik każdego gracza jest resetowany co tydzień. Umożliwia to rozpoczęcie od nowa walki o prześcignięcie konkurentów i nagrodę rzeczową.

 

Gra Textar Goal Hero dostępna jest TUTAJ lub przez stronę www.textar.com/pl. Rywalizacja rozpoczęła się 7 czerwca i potrwa do końca mistrzostw, 11 lipca 2021 r.

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).