Wielkie otwarcie AS-PL Italia s.r.l. już wkrótce | MOTOFAKTOR

Wielkie otwarcie AS-PL Italia s.r.l. już wkrótce

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2019

Już wkrótce nastąpi otwarcie kolejnego oddziału firmy AS-PL. Tym razem będzie to miało miejsce w Turynie we Włoszech.

AS-PL podkreśla jak ważną rolę odgrywa dla spółki lokalizacja nowego oddziału, jak i sam rynek włoski.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności eksportowej firmy AS-PL, otwarcie nowego oddziału było niezbędne i rozważaliśmy taką opcję już od jakiegoś czasu. Ostatecznie wspólnie z Zarządem Spółki zdecydowaliśmy, że lokalizacja nowej siedziby w północnych Włoszech nie tylko pomoże nam zapewnić doskonały serwis włoskim klientom, ale także usprawni logistykę w obrębie państw Europy południowej oraz Afryki. Rynek włoski jest dla nas bardzo atrakcyjny, a jego potencjał pozwala nam wierzyć, iż nasz wysokiej jakości produkt doskonale wpisze się w jego potrzeby. Klienci oczekują doskonałych produktów, profesjonalnego serwisu oraz ekspresowej dostawy, a my jako lider w branży staramy się spełnić te oczekiwania. Zapewniamy pełną ofertę alternatorów, rozruszników oraz podzespołów, w której znajduje się ponad 17 000 produktów odpowiadających blisko 250 000 numerom referencyjnym. Nasze produkty dostarczymy w 24 godziny od momentu zamówienia, a wszystkie części objęte są dwuletnią gwarancją. Jesteśmy marką z 27 letnim doświadczeniem, co jest najlepszym dowodem na to, że można nam zaufać, a co więcej – warto nam zaufać. Paweł Kotala Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

 

Otwarcie nowego oddziału zaplanowano na listopad 2019 roku. W jego skład, poza biurem, będzie wchodziła obszerna strefa magazynowa.

Mamy nadzieję, że nowa siedziba i bezpośrednia obecność na rynku włoskim podniesie konkurencyjność naszej oferty oraz zwiększy rozpoznawalność marki AS w tej części Europy. Wierzymy, że ten krok przyniesie także wymierne korzyści dla spółki i pozwoli w jeszcze lepszy sposób wykorzystać nasz potencjał. Paweł Kotala

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).