Wielki Rajd dojechał do mety | MOTOFAKTOR

Wielki Rajd dojechał do mety

person Leszek Kadelski 19/05/2013

W dniach 17-18 maja 2013 roku odbyło się zakończenie trzeciego - ostatniego już - Odcinka Specjalnego "Wielkiego Rajdu" Inter Cars.

Nowe Miasto nad Pilicą to licząca 4 tys. mieszkańców miejscowość położona „daleko od szosy” (w tym przypadku: dróg krajowych), ale znana fanom adrenaliny za kierownicą z dawnego lotniska wojskowego, na terenie którego organizowane są czasem eventy motoryzacyjne. Właśnie w to miejsce dystrybutor Inter Cars S.A. zaprosił swoich klientów na zakończenie trzeciego Odcinka Specjalnego „Wielkiego Rajdu” – swojej głównej akcji promocyjnej w pierwszej połowie 2013 roku.

 

„Wielki Rajd” w tym roku podzielony był na trzy „oesy”, z których każdy trwał miesiąc. Klienci Inter Cars S.A., którzy w czasie trwania danego „oesu” dokonali zakupów za największe kwoty, zostali zaproszeni do wzięcia udziału w rajdowym spotkaniu z Krzysztofem Hołowczycem na zakończeniu każdego z Odcinków Specjalnych. Główną atrakcją był przejazd rajdowym Subaru Impreza R4 z „Hołkiem” za kierownicą po zaimprowizowanej trasie o zróżnicowanej nawierzchni.

 

Pomiędzy przejazdami, mistrz w swoim zwykłym stylu sypał rajdowymi opowieściami, za każdym razem gromadząc wokół siebie żywo zainteresowanych słuchaczy.

 

Niemniej emocji zapewniał przejazd na prawym fotelu Nissana Skyline, zmodyfikowanego do driftu, z Barkiem Ostałowskim, który operuje kierownicą wyłącznie lewą.. stopą. Ten młody kierowca nie porzucił pasji motoryzacyjnej nawet po wypadku, w którym stracił obie ręce. Przejazd z nim jest chyba najlepszym sposobem na uświadomienie sobie jak niewielkie umiejętności ma kierowca, dla którego jazda samochodem to głównie przejazdy z domu do pracy. Przekonali się o tym ci uczestnicy spotkania, którzy mieli okazję wziąć udział w lekcji driftu pod okiem Bartka.

 

Oczywiście, nie zabrakło też możliwość spróbowania własnych sił za kierownicą samochodów sportowych – od repliki sławnego Lotusa 7… po współczesnego Lotusa Elise i Ferrari 360 Modena.

 

Głównym punktem programu była jednak rywalizacja na czas w BMW M3 E46 na zaimprowizowanym torze.

 

Zwycięzcą okazał się reprezentant firmy PUH Automax z Błędowa k. Grójca.

Bardzo cieszę się, że wygrałem, tym bardziej, że mój brat był trzeci. Karol Skorupski

 

Na drugim miejscu znalazł się przedstawiciel firmy Ro-Ja-Trans z Ostrowca Świętorzyskiego.

Jesteśmy tu trochę przypadkowo, bo nawet nie wiedzieliśmy że znaleźliśmy się tak wysoko w klasyfikacji klientów. Tym większy sukces, że także w rywalizacji sportowej wskoczyliśmy na podium. Maciej Bednarski

 

Meta trzeciego Odcinka Specjalnego to jeszcze nie koniec emocji dla uczestników „Wielkiego Rajdu”. Wciąż nie wiemy kto zgarnie nagrody główne – czyli 12 samochód marki Skoda. Odpowiedź na pytanie poznamy w czasie „Gali Mistrzów Warsztatu”, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Tego dnia dla gości wystąpią Kora, Patricia Kazadi oraz Tomasz Kot.

 

Łączna pula nagród w całej akcji promocyjnej Inter Cars S.A. to 1,5 mln zł. Szczegółowe informacje na temat „Wielkiego Rajdu” można znaleźć na stronie internetowej eventu, włącznie z relacjami filmowymi z zakończenia poszczególnych „oesów”.

Specjalnie dla Motofaktor.pl Krzysztof Oleksowicz, członek zarządu Inter Cars S.A.:

„Dla mnie jest to najsympatyczniejsza forma spotkań z klientami.  Nie za bardzo przepadam za wystawnymi kolacjami i wieczornymi imprezami. Tutaj z jednej strony mam kontakt z klientami, co jest bardzo ważne, bo wiem co się dzieje na rynku, a z drugiej strony mam przyjemność i po prostu odpoczywam. Lubię swoją pracę – samochody są piękne i pasjonujące, a z drugiej strony, można na nich dobrze zarobić.”

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).