AP EXPERT 2020 | MOTOFAKTOR

Wielki Finał AP EXPERT 2020

person Joanna Piszcz 19/08/2020

Już we wrześniu poznamy „Wybitnego Wśród Ekspertów” siódmej edycji AP EXPERT.

Tegoroczny Finał Teoretyczny organizowanej przez Auto Partner S.A. promocji AP EXPERT odbędzie się 2 września 2020 r. w formie on-line według poniższych wytycznych:

 

 • godzina: start 17.00, zakończenie 17.30 – test będzie dostępny jedynie przez 30 minut w tym samym czasie dla wszystkich uczestników, o wskazanej godzinie
 • miejsce: finalista loguje się na stronie www.final.apexpert.pl tymi samymi danymi do logowania jak do strony www.apexpert.pl
 • test można wykonać tylko raz w określonym wyżej terminie
 • pytania będą identyczne dla wszystkich finalistów jednak ich kolejność może się różnić
 • test będzie się składał z 30 pytań jednokrotnego wyboru
 • czas na odpowiedź na każde pytanie to 60 sekund
 • nie ma możliwości powrotu do pytania wcześniejszego

 

Wyniki Finału Teoretycznego zostaną podane w dniu 3.09.2020 r. (czwartek). 10 finalistów zostanie zaproszonych wraz z osobami towarzyszącymi do Małego i Dużego Finału Praktycznego.

 

Możliwość wygrania nagród finałowych przysługuje jedynie finalistom, którzy przystąpią do zadań we wskazanym miejscu i czasie. Rezygnacja z wyjazdu oznacza rezygnację z udziału w Małym bądź Dużym Finale Praktycznym. Auto Partner ma wtedy prawo zaproszenia kolejnej osoby z listy.

 

Pozostali finaliści, którzy przystąpili do Finału Teoretycznego, zostaną nagrodzenie voucherami: podwójne zaproszenie do Hotelu Warszawianka (dwa noclegi, wyżywienie, mini pakiet SPA) oraz pojedyncze zaproszenie na atrakcje na torze Modlin.

 

Finał Praktyczny odbędzie się według poniższych wytycznych:

 

 • data: 11-13.09.2020 roku
 • miejsce: Hotel Warszawianka w Jachrance oraz Tor Modlin
 • ilość uczestników: 10 finalistów wraz z osobami towarzyszącymi
 • szczegóły wydarzenia zostaną przekazane uczestnikom w formie mailowej po zatwierdzeniu przez nich udziału
 • pobyt osoby towarzyszącej jest bezpłatny

Wszystkie powyższe zapisy reguluje Regulamin AP EXPERT dostępny na stronie www.apexpert.pl.

 

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

 

Partnerzy tytularni: Bosch, MaXgear, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), Quaro
Partnerzy główni: Febi, MANN, Hella, Valeo, Varta, Textar, Rymec, Meyle, Delphi, SKF, Continental, NRF, Japanparts, Castrol, Magneti Marelli, NK, Schaeffler (LUK, INA, FAG, Ruville), Fanfaro, Philips, Total
Partnerzy techniczni: Bilstein, Motul, Blue Print, Dayco, Ajusa, ROOKS, Osram

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).