Wielkanocna promocja w Sklepie Premium DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Wielkanocna promocja w Sklepie Premium DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2019

Sklep Premium DT Spare Parts przygotował specjalną wielkanocną promocję dla specjalistów warsztatowych, która potrwa od 3 do 22 kwietnia br.

Od odkurzaczy podłogowych, kuchenek mikrofalowych, blendera i grilli na węgiel drzewny do odtwarzaczy BluRay i sound barów 4K-HDR – lista nagród, które zostaną rozlosowane wśród uczestników Premium Shopu jest długa. Nagrody w promocji Happy Easter mają łączną wartość 5000 euro. Wszyscy uczestnicy, którzy wykupią kody koronne w dniach kampanii, mają szansę wygrać odpowiednią nagrodę dzienną.

 

Sklep Premium działa w następujący sposób: Przy zakupie produktów DT Spare Parts uzyskuje się kody koronne, które są widoczne na etykiecie opakowania artykułu. Za każdym kodem koronnym znajduje się pewna ilość koron, które można zarejestrować w Sklepie Premium  po bezpłatnym założeniu konta.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).