Więcej świec żarowych i zapłonowych w ofercie NGK Spark Plug | MOTOFAKTOR

Więcej świec żarowych i zapłonowych w ofercie NGK Spark Plug

person Adrian Januszkiewicz 3/09/2021

Oferta NGK Spark Plug na rynku wtórnym została wzmocniona, dzięki wprowadzeniu 3 nowych świec zapłonowych i 1 nowej świecy żarowej.

Wszystkie trzy świece zapłonowe są podwójnymi świecami z metali szlachetnych, które są zgodne ze standardami OE NGK. Nowe świece zapłonowe i żarowe oferują wysoki poziom wydajności i wysoką odporność na zużycie.

 

Cztery nowe referencje są przeznaczone dla wielu modeli produkowanych w dużych ilościach takich producentów jak Ford, Audi, Seat, Škoda, Volkswagen, Nissan, Opel i Renault. Łącznie ich park samochodowy obejmuje ponad 3,3 mln pojazdów w 2021 r. Jednak zasięg ten ma nadal rosnąć i przewiduje się, że w ciągu najbliższych dwóch lat wzrośnie o 48%, osiągając w tym okresie prawie 5 mln samochodów.

 

Ponadto, referencje Laser Iridium DILTR6A8G i ILKER7B8DES to pierwsze na rynku części zamiennych. Numer referencyjny DILTR6A8G jest przeznaczony do Forda Fiesta ST EcoBoost 1.5 (od roku modelowego 2018), natomiast numer referencyjny ILKER7B8DES jest dostosowany do najnowszych wersji Audi A3 i Volkswagena Golfa na CNG grupy VW (od roku modelowego 2018). Referencja Laser Iridium ILKER7A8EGS obejmuje między innymi Audi A1, A3, Q2 i Q3, Seat Ibiza, Škoda Octavia i Superb oraz Volkswagen Golf i Passat (od roku modelowego 2015).

 

Gama NGK Spark Plug Laser Iridium obejmuje świece zapłonowe z cienką, spawaną laserowo irydową elektrodą środkową dla lepszego zapłonu, głównie wraz z elektrodą masową z platynowym chipem. Świece zapłonowe zawierają również metalową powłokę, która zapewnia doskonałą ochronę przed korozją i zatarciem. Ponadto gama gwarantuje lepszą oszczędność paliwa, niższą emisję i trwałość.

 

Referencja Y1047AS to kolejny dodatek do kompleksowej oferty świec żarowych Yellow Box Line. Obsługuje dużą liczbę najnowszych aplikacji z silnikami wysokoprężnymi Nissana, Opla i Renault (stan na rok modelowy 2010). Świeca żarowa jest wyposażona w technologię AQGS (Advanced Quick Glow System), która gwarantuje wyjątkową jakość i wydajność.

Dodanie trzech nowych podwójnych świec zapłonowych z metalu szlachetnego wraz z kolejną świecą żarową Yellow Box Line dodatkowo wzmacnia naszą i tak już bardzo silną ofertę na rynku wtórnym. Ponadto potencjał sprzedażowy dla naszych klientów będzie nadal rósł, ponieważ park samochodowy objęty nowymi świecami ma wzrosnąć o prawie 50% w ciągu najbliższych dwóch lat. Xavier Pesca dyrektor ds. globalnych PIMs i szef działu zarządzania kategorią Aftermarket w regionie EMEA w NGK Spark Plug Europe

 

Podczas gdy referencja DILTR6A8G jest wymieniona w TecDoc od połowy czerwca, pozostałe pozostałe świece będą tam dostępne od 16 września br. Wszystkie nowe referencje znajdą się w kolejnym katalogu świec zapłonowych i żarowych dla pojazdów 4-kołowych, który zostanie wprowadzony na rynek jesienią 2021 roku.

 

Źródło: NGK Spark Plug

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).